Povezane vesti
Danas takmičenje u umetničkom klizanju
NoviSad.com 18.12.2016
Novi Sad - Otvoreno prvenstvo grada Novog Sada u umetničkom klizanju održava se danas u Ledenoj dvorani Spensa od 8 do 19.30 sati. Oko 100 klizača i klizačica iz Makedonije, Mađarske, Amerike i Srbije, u kategorijama kadeti i juniori, učestvovaće na ovom… »
"Novi Sad na ledu 2016"
RTV 18.12.2016
NOVI SAD - U Ledenoj dvorani JP "Sportski i poslovni centar Vojvodina" u Novom Sadu danas u periodu od 8 do 19.30 časova biće održano Otvoreno prvenstvo grada Novog Sada u umetničkom klizanju. Manifestacija će okupiti oko 100 takmičara i takmičarki iz… »
Vesti dana »

Grujić (SSP) o izjavi ministra Glišića: Zbog naprednjačke korupcije niko više ne sme da strada
Moj Novi Sad pre 1 satjoš 2 povezane

Studenti u „Utisku nedelje“: Nećemo biti na listi za republičke izbore, na lokalu mogući različiti modeli kao u Mionici i Negotinu
Danas pre 5 satijoš 2 povezane

Vremenska prognoza za ponedeljak, 6. oktobar: Oblačno i hladnije, mestimično sa kišom
Beta pre 4 satijoš 1 povezana

Masovni marš podrške Palestini u Amsterdamu: Stotine hiljada u crvenom
Danas pre 8 satijoš 2 povezane

Nađeno telo jednog od trojice hrvatskih planinara u slovenačkim Alpima: Potraga obustavljena do sutra
Danas pre 10 satijoš 1 povezana