Povezane vesti

Izvini mi se na kolenima! Karleuša pobesnela: Popoviću, ja ovo nisam zaslužila! (VIDEO)

Izvini mi se na kolenima! Karleuša pobesnela: Popoviću, ja ovo nisam zaslužila! (VIDEO)

Telegraf 18.12.2016
Jelena Karleuša "odlepila" je nakon što joj je Viki Miljković rekla da laže. Kao što je i očekivano, ni poslednja emisija “ Zvezda Granda” nije mogla da prođe bez barem jedne žestoke rasprave žirija! Pitali smo Mariju otkud tolika bliskost sa… »
Kaži mi: "Ćao, Jelena..." Karleuša potpuno odlepila kada je čula seksi glas ovog kandidata! (VIDEO)

Kaži mi: "Ćao, Jelena..." Karleuša potpuno odlepila kada je čula seksi glas ovog kandidata! (VIDEO)

Telegraf 18.12.2016
Kada je čula kakav glas ima takmičar Jelena rekla da bi joj se noge odsekle kada bi je pozvao na telefon. Kada ti Jelena Karleuša kaže da imaš nešto mnooogo seksi verujemo da nijednom muškarcu baš i ne može da bude svejedno! IZVINI MI SE NA… »
Isplivao snimak! Ovako su Dara i Dragana ogovarale koleginicu, dok su mislile da nisu u programu! (VIDEO)

Isplivao snimak! Ovako su Dara i Dragana ogovarale koleginicu, dok su mislile da nisu u programu! (VIDEO)

Telegraf 18.12.2016
Na snimku se jasno čuje razgovor dve pevačice - o trećoj koleginici koja je tražila novac od obe. Dara Bubamara i Dragana Mirković otkrile su pred snimanje emisije “Pinkove zvezde” kako im je jedna koleginica tražila da joj pozajme novac! Kaži… »

Vesti dana »