Povezane vesti

Atentat na ambasadora: Ubica nije delovao sam; Rusija započinje istragu, stručnjaci krenuli za Ankaru

Atentat na ambasadora: Ubica nije delovao sam; Rusija započinje istragu, stručnjaci krenuli za Ankaru

Večernje novosti 20.12.2016
Zvanični Kremlj veruje da je rusko učešće u Siriji razlog ubistva ambasadora Andreja Karlova. MOSKVA OD STALNOG DOPISNIKA NAJVIŠI ruski rukovodioci smatraju da iza ubice ruskog ambasadora Andreja Karlova stoje oni koji su protiv angažovanja Rusije u… »
Lavrov: Ubistvom ambasadora žele da spreče borbu protiv terorizma

Lavrov: Ubistvom ambasadora žele da spreče borbu protiv terorizma

RTV 20.12.2016
MOSKVA - Cilj ubistva ruskog ambasadora u Turskoj Andreja Karlova bio je da se "prekine proces normalizacije odnosa Rusije i Turske, kako se ne bi dozvolila efikasna borba protiv terorizma u Siriji", izjavio je danas šef ruske diplomatije Sergej Lavrov… »
Ban: Zaprepašćen sam bezosećajnim činom terora

Ban: Zaprepašćen sam bezosećajnim činom terora

Novi magazin 20.12.2016
Generalni sekretar UN Ban Ki-Mun osudio je današnje ubistvo ambasadora Rusije u Turskoj Andreja Karlova, naglašavajući da je "zaprepašćen tim bezosećajnim činom terora". Ban Ki-Mun je podvukao da ne može biti opravdanja kada su mete terora… »
Putin posle ubistva ambasadora: Ovo je provokacija!

Putin posle ubistva ambasadora: Ovo je provokacija!

Večernje novosti 19.12.2016
Predsednik Rusije Vladimir Putin nazvao je provokacijom ubistvo ruskog ambasadora u Turskoj. Predsednik Rusije Vladimir Putin nazvao je provokacijom ubistvo ruskog ambasadora u Turskoj, prenosi Sputnik. „Saopštenje je stiglo iz Turske, gde je podlo… »

Vesti dana »