Povezane vesti

Martinović kaznio sam sebe! Administrativni odbor "lupio po džepu" osmoro poslanika

Martinović kaznio sam sebe! Administrativni odbor "lupio po džepu" osmoro poslanika

Telegraf 21.12.2016
Administrativni odbor kaznio je danas osam poslanika zbog ometenja rada sednica Skupštine Srbije. Administrativni odbor kaznio je danas osam poslanika zbog ometenja rada sednica Skupštine Srbije. Među kažnjenim poslanicima je i predsednik tog odbora… »
Stevanović: Kažnjavanje opozicije direktan put u haos

Stevanović: Kažnjavanje opozicije direktan put u haos

Danas 21.12.2016
*Sasa Radulović novčano kažnjen sa oko 40. 000 dinara, a Nemanja Šarović sa više od 34 000. Administrativni odbor Skupštine Srbije novčano je kaznio danas sedam poslanika sa ukupno 127.762 dinara. Među kažnjenim poslanicima sa po 6.800 dinara su… »
Osmorica poslanika moraju za kazne da plate 136.649 dinara

Osmorica poslanika moraju za kazne da plate 136.649 dinara

Politika 21.12.2016
Pojedinačno najviše kažnjeni Saša Radulović (DJB) sa 41.007 i Nemanja Šarović (SRS) 34.148 dinara. Administrativni odbor utvrdio je novčane iznose za kazne koje su izrečene osmorici poslanika na sednici Skupštine Srbije u ukupnom iznosu od… »
Narodna skupština: Martinović kaznio sam sebe!

Narodna skupština: Martinović kaznio sam sebe!

Pravda 21.12.2016
Administrativni odbor kaznio je osam poslanika zbog ometenja rada sednica Skupštine Srbije, a među kažnjenima je i predsednik tog odbora Aleksandar Martinović. On je i presedavao radom tog skupštinskog tela. Martinović i njegov partijski kolega iz… »
Administrativni odbor kaznio novčano osam poslanika

Administrativni odbor kaznio novčano osam poslanika

RTS 21.12.2016
Administrativni odbor kaznio je osam poslanika zbog ometanja rada sednica Skupštine Srbije. Među kažnjenim poslanicima je i predsednik tog odbora Aleksandar Martinović, koji je predsedavao radom tog skupštinskog tela. Martinović i njegov partijski… »
Novčano kažnjeno osam poslanika

Novčano kažnjeno osam poslanika

Beta 21.12.2016
Odbor za administrativno-budžetska i mandatno-imunitetska pitanja Skupštine Srbije doneo je danas odluku o izricanju novčanih kazni osmoricu poslanika zbog opomena izrečenih na sednicama parlamenta zbog ometanja rada. Sa 27.319 dinara (40 posto plate)… »
Novčano kažnjeno osam poslanika Skupštine Srbije

Novčano kažnjeno osam poslanika Skupštine Srbije

N1 Info 21.12.2016
Odbor za administrativno-budžetska i mandatno-imunitetska pitanja Skupštine Srbije doneo je danas odluku o izricanju novčanih kazni osmoricu poslanika zbog opomena izrečenih na sednicama parlamenta zbog ometanja rada. Sa 27.319 dinara (40 posto plate)… »
SRS: traži dva nova poslovnika o radu zbog kazni

SRS: traži dva nova poslovnika o radu zbog kazni

Blic 21.12.2016
Srpska radikalna stranka podneće u narednom periodu dva predloga poslovnika o radu parlamenta koji će, kako je danas rekao zamenik šefa poslaničke grupe SRS Nemanja Šarović, omogućiti vladajućoj većini da ono što radi upodobi propisima. Na… »

Vesti dana »