Povezane vesti
Amerikanci se povlače: Japanu vratili više hiljada hektara zemlje
Kurir 21.12.2016
Sjedinjene Američke Države najavile su vraćanje Japanu više od četiri hiljade hektara zemlje na Okinavi. Saopšteno da se radi o najvažnijem povraćaju zemlje japanskoj vladi od 1972. godine, datuma ustupanja Okinave. To bi trebalo da bude… »
SAD vraća Japanu hiljade hektara zemlje
Al Jazeera 21.12.2016
Saopćeno je da je riječ o najvažnijem povratu zemlje japanskoj vladi od 1972. godine, datuma ustupanja Okinawe. Sjedinjene Američke Države najavile su vraćanje Japanu više od 4.000 hektara zemlje na Okinawi. To bi trebao biti simbolični gest, koji… »
Vesti dana »

Sferopulos poslao poruku navijačima Crvene zvezde: Oglasio se nakon burne konferencije
Mondo pre 4 satijoš 4 povezane

Skupština RS-a usvojila zakon o osnivanju specijalnog entitetskog suda i tužilaštva
Al Jazeera pre 5 satijoš 2 povezane

Objavljen audio snimak članova PSG iz Novog Sada kako planiraju nasilne akcije na protestu u subotu: Pominju čekiće i molotovljeve koktele
Blic pre 4 satijoš 4 povezane

Sinod SPC pozvao na prestanak podela i pokretanje dijaloga: "Nasilje samo umnožava nasilje i uvodi nas u začarani krug"
Blic pre 5 satijoš 1 povezana