Povezane vesti
Kontroverzna ideja: Stvaranje Velike Srbije, Albanije i Hrvatske rešenje za mir na Balkanu
Press 22.12.2016
Države poput BiH, Kosova i Makedonije sve više stagniraju, dok njihovi etnički homogeniji susedi, poput Albanije, Hrvatske, pa čak i Srbije, počinju da napreduju, piše ugledni američki magazin. Ugledni američki časopis Forin afers objavio je analizu… »
Velika Srbija je garant mira Balkanu!
Alo 22.12.2016
Plan o velikoj Srbiji, ali i Albaniji i Hrvatskoj ovoga puta dolazi sa Ostrva. Naime, Timoti Les, nekadašnji britanski diplomata u Banjaluci, objavio je u uglednom američkom magazinu „Forin afersu“ analizu političke situacije na Balkanu i došao je do… »
Les ponovo o velikoj Srbiji, Albaniji i Hrvatskoj
RTS 22.12.2016
Mir na Balkanu može se održati jedino priznavanjem realnosti, a to su želje Srba u Republici Srpskoj za stvaranjem svojevrsne unije sa Srbijom i jačih veza Hrvata u BiH sa Hrvatskom, rekao je Timoti Les, direktor agencije "Nova Evropa" iz Kembridža u… »
Vesti dana »
Ukinuta vanredna situacija u Loznici: Gradonačelnica Lukić kaže da su otklonjeni svi kvarovi oko struje
Euronews pre 21 minutajoš 33 povezane
Ćulibrk: Moguće da je MOL od Vučića tražio da imaju iste povlastice kao i Rusi
Morava info pre 3 satajoš 31 povezana
Vučić u Abu Dabiju istakao politički značaj AI i energije, sutra s Bin Zajedom i o NIS-u
Beta pre 2 satajoš 27 povezanih
SSP: Histerija zbog posete predstavnika Evropskog parlamenta Beogradu dokaz da je vlast u panici
Radio sto plus pre 3 satajoš 21 povezana




