Повезане вести

Наградна игра са рачунима, главна премија - стан

Наградна игра са рачунима, главна премија - стан

Политика 23.12.2016
Министарка државне управе и локалне самоуправе Ана Брнабић изјавила је данас да очекује пуно од наградне игре скупљања фискалних рачуна, која почиње 1. јануара наредне године. Она је, говорећи на конференцији „Излаз из сиве… »
"До 2020. удео сиве економије са 30 на 26 одсто"

"До 2020. удео сиве економије са 30 на 26 одсто"

РТС 23.12.2016
Влада Србије је остварила напредак на сузбијању сиве економије и даље планиране активности уливају оптимизам да ће до 2020. бити смањен њен удео у БДП-у са 30 на 26 одсто, закључено је на годишњој конференцији "Излаз из… »
Брнабић: Кампања узми рачун од 1. јануара

Брнабић: Кампања узми рачун од 1. јануара

Данас 23.12.2016
Влада Србије је одлучила да 2017. и 2018. година буду посвећене борби против сиве економије, изјавила је данас министарка државне управе и локалне самоуправе Србије Ана Брнабић. Она је најавила да ће од 1. јануара бити покренута… »
Електронске дозволе пример сузбијања корупције и сиве економије

Електронске дозволе пример сузбијања корупције и сиве економије

Дневник 23.12.2016
- Електронске грађевинске дозволе, које су уведене од 1. јануара 2016. најбољи су пример како се могу смањити корупција и сива економија, изјавила је данас потпредседница владе и министарка грађевинарства, саобраћаја и… »

Вести дана »