Povezane vesti
Miloje je svima inspiracija: Saša Ilić i zvezdaši igrali za Zvonka Milojevića
Večernje novosti 26.12.2016
Fudbal je moj život i jednom kad uđeš u sport, tu ostaješ večno. Zato gledam fudbal, pratim i navijam stalno, priča nam Milojević, ističući da veliku zahvalnost duguje organizatoru događaja u Trsteniku. TRSTENIK – “MENI je najveća satisfakcija činjenica… »
''Veče za Miloja'' - Ovacije legendarnom golmanu u Trsteniku
Sportske.net 26.12.2016
Kako je i najavljeno, juče je u Trsteniku odigrana revijalna utakmica sa ciljem da se prikupi pomoć za lečenje nekadašnjeg golmana Crvene zvezde, teško povređenog u saobraćajnoj nesreći pre desetak godina. Utakmici u Hali sportova u Trsteniku… »
Trstenik za Milojevića: Više od rivalstva: Za bivšeg golmana Zvezde igrao i Saša Ilić
Sportal blic 25.12.2016
U Trsteniku je održana humanitarna utakmica u malom fudbalu na kojoj je sakupljana pomoć za Zvonka Milojevića, a sve pod sloganom "Veče za Miloja". Foto: FK Crvena zvezda / Promo Zvonko Milojević i prijatelji Akciju su podržali brojni sportisti, a meč je… »
Vesti dana »
Vojna parada u Parizu i strateški dijalog sa SAD: Srbija u jednom danu u velikom diplomatskom uzletu
Kurir pre 2 minutajoš 29 povezanih
Dačić: „Sramni i licemerni“ napadi na ministarku Paunović zbog izjave o etničkom čišćenju
Vreme pre 51 minutajoš 93 povezane
Rešavanje problema meštana Neština i Vizića: Dačić u pregovorima sa Hrvatskom
Naslovi.ai pre 48 minutajoš 17 povezanih
Indeks učinka u zaštiti životne sredine: Srbija među tri najgore zemlje u Evropi
Vreme pre 8 satijoš 1 povezana




