Povezane vesti
Potpisan sporazum o saradnji između policije i medijskih udruženja
Radio 021 26.12.2016
Predstavnici MUP i Republičkog tužilaštva potpisali su danas sa predstavnicima novinarskih udruženja i medijskih asocijacija Sporazum o saradnji i merama za podizanje nivoa bezbednosti novinara, ocenjen kao korak ka uspostavljanju poverenja između medija… »
MUP, Tužilaštvo i udruženja za veću bezbednost novinara
N1 Info 26.12.2016
Sporazum o saradnji i merama za podizanje nivoa bezbednosti novinara potpisali su u Beogradu predstavnici novinarskih udruženja, Republičkog javnog tužilaštva i državna sekretarka Ministarstva unutrašnjih poslova Biljana Popović - Ivković. Koliko ovakav… »
Stamenković: Tužilaštvo oduvek posvećivalo izrazitu pažnju slučajevima napada na novinare
Beta video 26.12.2016
BEOGRAD - Tužilac za visokotehnološki kriminal Branko Stamenković rekao je da je Republičko javno tužilaštvo oduvek posvećivalo izrazitu pažnju slučajevima napada na novinare i da su sve raspoložive resurse upotrebljavali kako bi rešili te slučajeve… »
Popović- Ivković: Cilj sporazuma maksimalna zaštita novinara
Beta video 26.12.2016
BEOGRAD - Državna sekretarka Ministarstva unutrašnjih poslova Biljana Popović - Ivković rekla je novinarima u Palati Srbija da je cilj potpisanog Sporazum maksimalna zaštita novinara, a da taj dokument definiše ``bliskiju saradnju i komunikaciju`` MUP-a… »
Vesti dana »
Danas oblačno i nestabilno vreme: Kiša tokom dana, na jugu obilnije padavine
Insajder pre 2 satajoš 19 povezanih
Ministar Vujić: Danas će biti poslat odgovor na nacrt mišljenja Venecijanske komisije
Beta pre 58 minutajoš 12 povezanih
Tramp: Uklanjanje obogaćenog uranijuma iz Irana biće dugotrajan i težak proces
Beta pre 1 satjoš 14 povezanih
Đedović Handanović: Krajem maja očekujem usaglašen ugovor za gradnju gasne elektrane kod Niša
Nova ekonomija pre 3 minutajoš 9 povezanih
Skupština Srbije nastavlja sednicu o trgovinskim i drugim zakonima
Radio 021 pre 3 satajoš 8 povezanih



