Povezane vesti

„Specijalna priznanja” Kitićevoj i Obradoviću

„Specijalna priznanja” Kitićevoj i Obradoviću

Politika 26.12.2016
Sportski savez Srbije šesti put dodelio nagrade za životno delo istaknutim sportistima i stručnjacima. Šesti put na Svečanoj sednici Skupštine Sportski savez Srbije dodelio je „Specijalna priznanja”, namenjena onim ličnostima koje su dale… »
Svetlana Kitić i Željko Obradović dobili nagrade za životna dela

Svetlana Kitić i Željko Obradović dobili nagrade za životna dela

Radio 021 26.12.2016
Najbolja rukometašica sveta svih vremena Svetlana Kitić i jedan od najuspešnijih trenera u istoriji evropske košarke Željko Obradović dobili su danas nagrade za životna dela Sportskog saveza Srbije (SSS). "Ako ste mislili da mi je titula najbolje… »
Svetlana Kitić i Željko Obradović dobili nagrade za životna dela SSS

Svetlana Kitić i Željko Obradović dobili nagrade za životna dela SSS

Slobodna Evropa 26.12.2016
Najbolja rukometašica sveta svih vremena Svetlana Kitić i jedan od najuspešnijih trenera u istoriji evropske košarke Željko Obradović dobili su danas nagrade za životna dela Sportskog saveza Srbije (SSS). "Ako ste mislili da mi je titula najbolje… »
Obradović: Dan za prijatelje, nagrada i njihova

Obradović: Dan za prijatelje, nagrada i njihova

Mondo 26.12.2016
Pročitajte obraćanje najuspešnijeg evropskog trenera organizatorima i gostima velike svečanosti u Skupštini Srbije. Foto: MN Press Željko Obradović, najtrofejniji trener Evrope, iskoristio je pauzu između utakmice u turskom prvenstvu i narednog… »
Obradović okupio i častio legende /foto/

Obradović okupio i častio legende /foto/

Sportal blic 26.12.2016
Nakon svečane sednice Sportskog saveza Srbije u zdanju Narodne skupštine, dobitnik nagrade za životno delo, Željko Obradović, pre povratka u Istanbul priredio je predivno druženje za svoje prijatelje u jednom prestoničkom restoranu na Savi. Foto… »
Svetlana Kitić i Željko Obradović dobili nagrade za životno dela

Svetlana Kitić i Željko Obradović dobili nagrade za životno dela

Večernje novosti 26.12.2016
Ovo priznanje mi je najdraže, jer ga je dodelila moja zemlja i moja organizacija - rekla je slavna rukometašica. Hvala SSS na ovom velikom priznanju - kaže srpski stručnjak. BLAGO sportskoj Srbiji sa ovakvim legendama! Sportski savez naše zemlje… »
Nagrade za životno delo: Željko Obradović i Svetlana Kitić su žive legende!

Nagrade za životno delo: Željko Obradović i Svetlana Kitić su žive legende!

Mozzart sport 26.12.2016
Skupština Sportskog saveza Srbije na svečanoj sednici dodelila je nagrade za životno delo košarkaškom stručnjaku Željku Obradoviću i večitoj rukometnoj zvezdi Svetlani Kitić. Znamo mi dobro da je osmostruki osvajač titule klupskog prvaka Evrope… »
Nagrade velikanima: Željko Obradović i Ceca Kitić dobili nagrade za životno delo

Nagrade velikanima: Željko Obradović i Ceca Kitić dobili nagrade za životno delo

Hot sport 26.12.2016
Najtrofeniji košarkaški trener u Evropi Željko Obradović i najbolja rukometašica svih vremena Svetlana Kitić dobili su danas nagrade za životna dela Sportskog saveza Srbije. Trener Fenerbahčea i nekadašnja srpska rukometašica priznanja su dobili… »
Svetlana Kitić i Željko Obradović dobili nagrade za životna dela

Svetlana Kitić i Željko Obradović dobili nagrade za životna dela

Beta 26.12.2016
Najbolja rukometašica sveta svih vremena Svetlana Kitić i jedan od najuspešnijih trenera u istoriji evropske košarke Željko Obradović dobili su danas nagrade za životna dela Sportskog saveza Srbije (SSS). "Ako ste mislili da mi je titula najbolje… »
Obradoviću i Kitić nagrade SSS za životno delo

Obradoviću i Kitić nagrade SSS za životno delo

Dnevnik 26.12.2016
Najtrofeniji košarkaški trener u Evropi Željko Obradović i najbolja rukometašica svih vremena Svetlana Kitić dobili su danas nagrade za životna dela Sportskog saveza Srbije. Trener Fenerbahčea i nekadašnja srpska rukometašica priznanja su dobili… »
Foto: Nagrađeni velikani - Obradović i Ceca Kitić!

Foto: Nagrađeni velikani - Obradović i Ceca Kitić!

Mondo 26.12.2016
Na svečanosti u Skupštini Srbije uručena dva priznanja za životno delo. Iako je u nedelju imao utakmicu sa Fenerbahčeom, najtrofejniji evropski trener Željko Obradović u ponedeljak je doputovao u Beograd i pojavio se u svečanoj sali Skupštine… »
Legende našeg sporta: Željku Obradoviću i Svetlani Kitić nagrade za životno delo

Legende našeg sporta: Željku Obradoviću i Svetlani Kitić nagrade za životno delo

Sportal blic 26.12.2016
Na svečanoj sednici skupštine Sportskog saveza Srbije, trofejnom košarkaškom stručnjaku Željku Obradoviću i nekašnjoj rukometnoj zvezdi Svetlani Kitić uručene su nagrade za životna dela. Foto: Blicsport.rs / RAS Srbija Osmostruki osvajač… »

Vesti dana »