Povezane vesti

Karl o dopingu u NBA ligi: Zašto po završetku sezona svi idu u Nemačku?

Karl o dopingu u NBA ligi: Zašto po završetku sezona svi idu u Nemačku?

Večernje novosti 27.12.2016
Kako je moguće da neki momci stare, a postaju sve mršaviji i psremniji, kako se tako brzo oporave od povrede? Ne idu u Nemačku sigurno zbog kiselog kupusa - napisao je legendarni trener. Objavio je legendarni NBA trener Džordž Karl autobiografsku… »
Karl: Košarkaši u NBA ligi se dopinguju i uzimaju steroide

Karl: Košarkaši u NBA ligi se dopinguju i uzimaju steroide

Dnevnik 27.12.2016
Legendarni američki trener Džordž Karl napisao je u autobiografiji da se košarkaši u NBA ligi dopinguju i uzimaju steroide. Knjiga pod nazivom "Besni Karl: Mojih 40 godina preživljavanja NBA diva, generalnih menadžera i loše selekcije šuta"… »
NBA igrači se dopinguju! Ne idu u Nemačku zbog kiselog kupusa... Šta da radimo?

NBA igrači se dopinguju! Ne idu u Nemačku zbog kiselog kupusa... Šta da radimo?

Mozzart sport 27.12.2016
Tvrdenje i vapaj legendarnog američkog trenera Džorda Karla. Legendarni američki trener Džordž Karl napisao je u autobiografiji da se košarkaši u NBA ligi dopinguju i uzimaju steroide. Knjiga pod nazivom „Besni Karl: Mojih 40 godina… »
Šokantno priznanje: NBA igrači su dopingovani

Šokantno priznanje: NBA igrači su dopingovani

Hot sport 27.12.2016
Legendarni američki trener Džordž Karl napisao je u autobiografiji da se košarkaši u NBA ligi dopinguju i uzimaju steroide. Knjiga pod nazivom “Besni Karl: Mojih 40 godina preživljavanja NBA diva, generalnih menadžera i loše selekcije šuta”… »
Zašto NBA zvezde idu u Nemačku? Nije zbog kupusa!

Zašto NBA zvezde idu u Nemačku? Nije zbog kupusa!

Mondo 27.12.2016
Legendarni Džordž Karl tvrdi da doping u NBA ligi itekako postoji i da se radi o ozbiljnim supstancama koje igrači uzimaju u Evropi. Autobiografska knjiga čuvenog NBA trenera Džordža Karla, "Furious George: My Forty Years Surviving NBA Divas… »

Vesti dana »