Povezane vesti
Izbrisani pojedinačni gresi za „pobunu”?
Dnevnik 27.12.2016
Suđenje Miloradu Ulemeku Legiji i još sedmorici bivših pripadnika Jedinice za specijalne operacije (JSO), osumnjičenih za „oružanu pobunu“ u novembru 2001. godine, odloženo je juče u Specijalnom sudu u Beogradu za 13. januar, jer je Tužilaštvo… »
Suđenje za pobunu JSO odloženo za januar
Radio 021 27.12.2016
U Specijalnom sudu u Beogradu danas je za 13. januar odloženo suđenje osmorici pripadnika rasformirane Jedinice za specijalne operacije (JSO) optuženim za oružanu pobunu 2001. godine, zbog preciziranja optužnice. Krivično delo za koje se terete optuženi… »
Precizirana optužnica za pobunu JSO, nastavak 13. januara
RTS 27.12.2016
U Specijalnom sudu u Beogradu danas je za 13. januar odloženo suđenje osmorici pripadnika rasformirane Jedinice za specijalne operacije optuženih za oružanu pobunu 2001. godine, zbog preciziranja optužnice. Krivično delo za koje se terete optuženi ostalo… »
Suđenje za pobunu JSO odloženo za 13. januar
N1 Info 27.12.2016
Suđenje za pobunu Jedinice za specijalne operacije pred Specijalnim sudom u Beogradu, odloženo je za 13. januar. Tužilaštvo je u međuvremenu preciziralo optužnicu, pa je sudija Dragomir Gerasimović doneo odluku o odlaganju postapku. Iako izmene optužnice… »
Vesti dana »

Tramp: Izrael i Hamas postigli dogovor o prvoj fazi plana za okončanje borbi i oslobađanje talaca
Beta pre 47 minutajoš 5 povezanih

Bačulov o pretresu na Horgošu: „Skidali su nas do gole kože, kao da sam Al Kaida“
Danas pre 1 satjoš 1 povezana

Veliki požar zahvatio dve porodične kuće u Zemunu: Vatrogasci na terenu, evakuisane i dve bebe!
Blic pre 17 minutajoš 1 povezana

Od sunca do kiše u samo par dana! Evo šta nas očekuje narednih dana: Rhmz najavio veliku promenu vremena
Blic pre 4 satijoš 1 povezana