Povezane vesti

"Dobro znam Vučića, on to nikad ne bi uradio"

"Dobro znam Vučića, on to nikad ne bi uradio"

Pravda 28.12.2016
Bivši nemački kancelar Gerhard Šreder izjavio je da ne razume kritike na račun Srbije zbog nabavke ruskih "migova". On je rekao da je uveren da to nije razlog za bilo čija strahovanja, jer su te letelice nabavljene, ističe, za odbranu zemlje, a ne… »
"Dovoljno dobro znam Vučića, on to nikad ne bi uradio"

"Dovoljno dobro znam Vučića, on to nikad ne bi uradio"

Press 28.12.2016
Bivši nemački kancelar Gerhard Šreder izjavio je da ne razume kritike na račun Srbije zbog nabavke ruskih "migova". Foto:B92.net On je rekao da je uveren da to nije razlog za bilo čija strahovanja, jer su te letelice nabavljene, ističe, za odbranu… »
Licem u lice: Šreder: Vučićeva odluka je dobra - Srbija ide ka EU, uz prijateljske odnose sa Rusijom, a savet za izbore ću…

Licem u lice: Šreder: Vučićeva odluka je dobra - Srbija ide ka EU, uz prijateljske odnose sa Rusijom, a savet za izbore ću…

Blic 28.12.2016
Dugo se poznajem sa Vučićem, mnogo smo razgovora vodili, ali iako pripadamo različitim strankama i pokretima, smatram ga prijateljem. Kod Aleksandra cenim doslednost i iskrenost, to što je čovek koji brine za stabilnost, razvoj i dobrobit svoje… »
ŠŠreder: Dobra odluka Vučića da Srbija ide i ka EU i ka Rusiji

ŠŠreder: Dobra odluka Vučića da Srbija ide i ka EU i ka Rusiji

Kurir 28.12.2016
Mislim da je to uslovljeno istorijski, da je to važno, jer ako Evropa i EU taj dobar odnos sa Rusijom izgube u potpunosti, a malo su na putu ka tome zbog sankcija koje su uveli, onda to neće biti dobro za Evropu, rekoa je Šreder. BEOGRAD - Bivši… »
Premijer: Budžet u suficitu, vodimo jasnu politiku; Šreder: Vučić je pouzdan i iskren, kupovina oružja je logična

Premijer: Budžet u suficitu, vodimo jasnu politiku; Šreder: Vučić je pouzdan i iskren, kupovina oružja je logična

Večernje novosti 27.12.2016
Dugo se poznajem sa Aleksandrom Vučićem i mada pripadamo različitim strankama i pokretima ja cenim prijateljstvo, a Aleksandar je pouzdan, iskren i kada nešto kaže to poštuje. Dugo se poznajem sa Aleksandrom Vučićem i mada pripadamo različitim… »

Vesti dana »