Povezane vesti

Zečeviću uručena priznanja za 5 decenija vernosti

Zečeviću uručena priznanja za 5 decenija vernosti

Sportske.net 28.12.2016
Jugoslovenskog sportsko društvo i fudbalski klub Partizan, nagradili su u sredu Žarka Zečevića povodom pedeset godina rada njegovog rada u crno-beloj porodici. Bivši košarkaš Partizana i višegodišnji poslednik u Jugoslovenskom sportskom društvu… »
Traje zeka pola veka: Partizan upriličio svečanost Žarku Zečeviću povodom velikog jubileja

Traje zeka pola veka: Partizan upriličio svečanost Žarku Zečeviću povodom velikog jubileja

Večernje novosti 28.12.2016
Kad sam 2007. napuštao klub sa funkcije generalnog sekretara, bila su neka druga vremena i niko se nije setio ni kafom da me ponudi, ali sad mi se čini da je daleko bolje, kaže Žarko Zečević. PET decenija je prošlo od dolaska golobradog košarkaša… »
Pola veka: Partizan uručio Zečeviću specijalno priznanje /video/

Pola veka: Partizan uručio Zečeviću specijalno priznanje /video/

Sportal blic 28.12.2016
U prisustvu velikana fudbalskog kluba Partizan, članova upravnog odbora, kao i predstavnika medija, Žarku Zečeviću su uručena specijalna priznanja povodom 50 godina rada u Jugoslovenskom sportskom društvu i FK Partizan. Foto: FK Partizan / Promo… »
Novogodišnje iznenađenje: Partizan se zahvalio legendi za 50 godina rada u crno-beloj porodici (foto)

Novogodišnje iznenađenje: Partizan se zahvalio legendi za 50 godina rada u crno-beloj porodici (foto)

Hot sport 28.12.2016
Fudbalski klub Partizan odlučio je da se zahvali bivšem funkcioneru kluba Žarku Zečeviću za posvećenih 50 godina života crno-beloj porodici. Zečeviću su sadašnji predsednik kluba Milorad Vučelić i počasni predsednik Ivan Ćurković uručili… »
Pola veka "Zeke", ali nema "Bjeke"

Pola veka "Zeke", ali nema "Bjeke"

Mondo 28.12.2016
U FK Partizan se setili jubileja - 50 godina Žarka Zečevića u klubu. Iako je on od 2007. godine u penziji. "Zeko, alal ti vera šta si sve izdržao", rekao mu predsednik Milorad Vučelić. Foto: MN Press Žarko Zečević je jedan od ljudi Fudbalskog… »

Vesti dana »