Povezane vesti

Tijana Bogdanović: Ova godina je neverovatna

Tijana Bogdanović: Ova godina je neverovatna

Večernje novosti 30.12.2016
Meni je ova godina bila neverovatna i mislim da sam uradila najbolje što sam mogla. Za 2017. godinu glavni cilj nam je Svetsko prvenstvo i na to smo koncentrisani i za to se spremamo, kaže Tijana. Tekvondistkinja Tijana Bogdanović ocenila je da joj je… »
OKS: Najbolji su Filipović, Bogdanović, vaterpolisti...

OKS: Najbolji su Filipović, Bogdanović, vaterpolisti...

Politika 30.12.2016
Vaterpolista Filip Filipović i tekvondistkinja Tijana Bogdanović proglašeni su sinoć za najbolje sportiste Srbije za 2016. godinu u tradicionalnom izboru Olimpijskog komiteta Srbije. Filipović je sa nacionalnim timom osvojio Evropsko prvenstvo… »
OKS proglasio najbolje: Bogdanovićeva i Filipović laureati, Divac: Odlazim srećan i zadovoljan /foto/

OKS proglasio najbolje: Bogdanovićeva i Filipović laureati, Divac: Odlazim srećan i zadovoljan /foto/

Sportal blic 29.12.2016
Tekvondistkinja Tijana Bogdanović i vaterpolista Filip Filipović proglašeni su za najuspešnije u 2016. godini u izboru Olimpijskog komiteta Srbije (OKS). Foto: D. Briza / RAS Srbija Filip Filipović i Tijana Bogdanović Bogdanovićeva je letos na… »
Tijana Bogdanović i Filip Filipović laureati OKS

Tijana Bogdanović i Filip Filipović laureati OKS

Večernje novosti 29.12.2016
Bogdanovićeva je letos na Olimpijskim igrama u Rio de Žaneiru osvojila srebrnu medalju, dok je Filipović sa vaterpolo reprezentacijom osvojio zlatnu. Tekvondistkinja Tijana Bogdanović i vaterpolista Filip Filipović proglašeni su za najuspešnije… »

Vesti dana »