Povezane vesti

Povratak Karića nakon višegodišnjeg bekstva

Povratak Karića nakon višegodišnjeg bekstva

Slobodna Evropa 30.12.2016
Biznismen Bogoljub Karić, nekada vlasnik poslovne imperije u Srbiji nastale za vreme vladavine Slobodana Miloševića, vratio se u Beograd jedanaest godina posle bekstva iz zemlje. Karić je iz Minska došao privatnim avionom. Na aerodromu su ga… »
Posle 11 godina u Srbiji Biću sluga vlasti, ako mi dozvole(foto)

Posle 11 godina u Srbiji Biću sluga vlasti, ako mi dozvole(foto)

Večernje novosti 30.12.2016
Posle 11 godina Bogoljub Karić stigao u Srbiju i već na Beogradskom aerodromu poručio: Želim samo da radim i zaposlim narod. Od Srbije nema lepše zemlje. Želim da joj pomognem. Da u njoj ponovo radim i gradim. Da zaposlim narod. To umem i to sam… »
Karić u Beogradu: Suze, skandiranje, salata i...

Karić u Beogradu: Suze, skandiranje, salata i...

Mondo 30.12.2016
Bogoljub Karić vratio se danas u Srbiju posle 12 godina bežanja od vlasti zbog optužbi za malverzacije sa svojim firmama. Brojna familija napravila gužvu na "Nikoli Tesli". Skandiralo se "Pobeda, pobeda", pustile se suze... Polecemo za Srbiju… »
(Kurir TV) Karić POSLE razgovora sa Patrijarhom irinejem: Ako nema sloge nema ni srpske porodice

(Kurir TV) Karić POSLE razgovora sa Patrijarhom irinejem: Ako nema sloge nema ni srpske porodice

Kurir 30.12.2016
BEOGRAD - Srpski biznismen i lider Pokreta snaga Srbije Bogoljub Karić sleteo je danas u 13.30 časova na aerodrom "Nikola Tesla" u Beogradu, vrativši se tako u Srbiju posle više od deceniju stigao je oko 15.45 časova u zgradu Patrijaršije gde se… »
Dala sam bogoljubu salatu, a on meni babuške... Cela Srbija gledala je u čudu ovu devojku (video)

Dala sam bogoljubu salatu, a on meni babuške... Cela Srbija gledala je u čudu ovu devojku (video)

Kurir 30.12.2016
Ima li boljeg poklona za Bogoljuba Karića od zelene salate? Otišla sam na aerodrom s koleginicom kako bih izveštavala o dolasku Bogoljuba Karića koji se vratio u Srbiju posle 12 godina. I provela sam se kao nikad... Na aerodromu su ga sačekali… »
Karić u Srbiji posle 11 godina: Salata je zlato srpskog trezora

Karić u Srbiji posle 11 godina: Salata je zlato srpskog trezora

Radio 021 30.12.2016
Bogoljub Karić vratio se danas u Srbiju, nakon 11 godina, pošto su protiv njega obustavljene sve istrage, zbog zastarelosti i nedostatka dokaza, a pre tri dana povučena i Interpolova potrenica za njim. Karića su na aerodromu "Nikola Tesla" dočekali… »
Ovacije, šljivovica i milankine suze: Karić sleteo u Beograd, haos na aerodromu! (video)

Ovacije, šljivovica i milankine suze: Karić sleteo u Beograd, haos na aerodromu! (video)

Blic 30.12.2016
Bogoljub Karić vratio se danas u Srbiju posle 12 godina. On je iz Moskve stigao na beogradski aerodrom privatnim avionom. Bogoljub je dočekan uz oduševljenje i aplauze prisutnih. Odmah su ga poslužili pogačom, ali i šljivovicom. Bogoljubova supruga… »
(Kurir TV) POVRATAK karića: Bogoljub posle 11 godina sleteo u Srbiju, dočekan suzama i salatom!

(Kurir TV) POVRATAK karića: Bogoljub posle 11 godina sleteo u Srbiju, dočekan suzama i salatom!

Kurir 30.12.2016
BEOGRAD - Srpski biznismen i lider Pokreta snaga Srbije Bogoljub Karić sleteo je danas u 13.30 časova na aerodrom "Nikola Tesla" u Beogradu, vrativši se tako u Srbiju posle čitavih 11 godina. VIDEO, FOTO POVRATAK POSLE 11 GODINA: Bogoljub sa bratom… »
Bogoljub Karić se vratio u Srbiju (VIDEO)

Bogoljub Karić se vratio u Srbiju (VIDEO)

Novi magazin 30.12.2016
Lider Pokreta snaga Srbije i vlasnik BK grupe Bogoljub Karić vratio se danas u Srbiju posle 10 godina, pošto je obustavljena istraga protiv njega i ukinuta poternica. Privatni avion iz Moskve s Karićem je na beogradski aerodrom "Nikola Tesla" sleteo… »
Bogoljub Karić: Ja ću biti sluga Vlade Srbije

Bogoljub Karić: Ja ću biti sluga Vlade Srbije

Nova ekonomija 30.12.2016
Lider Pokreta snaga Srbije i vlasnik BK grupe Bogoljub Karić vratio se danas u Srbiju posle 10 godina, pošto je obustavljena istraga protiv njega i ukinuta poternica. Na aerodromu je bio okupljen veliki broj novinarskih ekipa i građana, a tu je bilo i… »
(Foto priča) ovako je dočekan Karić posle 11 godina: Plakao sa majkom, pa poljubio srpsku zastavu!

(Foto priča) ovako je dočekan Karić posle 11 godina: Plakao sa majkom, pa poljubio srpsku zastavu!

Kurir 30.12.2016
BEOGRAD - Srpski biznismen i lider Pokreta snaga Srbije Bogoljub Karić sleteo je danas u 13.30 časova na aerodrom "Nikola Tesla" u Beogradu, vrativši se tako u Srbiju posle više od deceniju. Njega je dočekala 98-godišnja mati Angelina, koja je… »
Kurir TV povratak posle 11 godina: Bogoljub sa bratom Sretenom privatnim avionom stigao kući!

Kurir TV povratak posle 11 godina: Bogoljub sa bratom Sretenom privatnim avionom stigao kući!

Kurir 30.12.2016
Bogoljub Karić vraća se u Srbiju posle čitave decenije i nije mogao da dočeka današnji let iz Rusije za Beograd! Njemu se put domovine pridružio i brat Sreten, ali i ostali članovi brojne porodice Karić, koji su iskoristili priliku da trenutak… »
(Kurir TV) povratak bogoljuba karića: Mati Angelina (98) čeka sina posle 11 godina

(Kurir TV) povratak bogoljuba karića: Mati Angelina (98) čeka sina posle 11 godina

Kurir 30.12.2016
Bogoljub Karić trebalo bi da sleti danas popodne nešto pre 14 časova. Na aerodromu je veliki broj njegovim pristalica, a čeka ga i majka Danica. Ona se trenutno nalazi u automobilu ispred aerodroma. Danica se inače zamonašila u manastiru Pećka… »
Karić stigao u Beograd kao slobodan čovek

Karić stigao u Beograd kao slobodan čovek

Pravda 30.12.2016
Bogoljub Karić se posle 11 godina, koje je proveo uglavnom u Rusiji, u strahu od hapšenja u Srbiji, vratio se u Beograd kao slobodan čovek. Biznismen i lider Pokreta snaga Srbije je privatnim avionom doleteo iz Minska u Beograd, na aerodrom “Nikola… »
Karić zagrmeo: Terali su Obrenovića, Pašića, Karića... Zato ću konačno uspostaviti pravila da nikog ne oteraju više…

Karić zagrmeo: Terali su Obrenovića, Pašića, Karića... Zato ću konačno uspostaviti pravila da nikog ne oteraju više…

Srbija danas 30.12.2016
- Zato ću konačno uspostaviti pravila tako da nikog ne mogu da oteraju. Živela Srbija! - rekao je Karić. Bogoljub Karić se posle 11 godina vratio u Srbiju, gde se posle sletanja na beogradski aerodrom “Nikola Tesla” u društvu porodice, rođaka… »
Bogoljub Karić stigao u Srbiju kao slobodan čovjek

Bogoljub Karić stigao u Srbiju kao slobodan čovjek

Al Jazeera 30.12.2016
Karić je Srbiju napustio prije 11 godina, a ranije ove sedmice je obustavljena istraga i povučena potjernica. Vlasnik BK grupe Bogoljub Karić danas je stigao u Srbiju, kao slobodan čovjek, na, kako kaže, vjenčanje svoje kćerke Danice. Karića su na… »
FOTO: Prva slika Karića iz aviona

FOTO: Prva slika Karića iz aviona

Vesti online 30.12.2016
U petak se očekuje dolazak Bogoljuba Karića u Srbiju nakon što je obustavljena istraga protiv biznismena, a njegov sinovac, Bojan, na Instagramu je podelio sliku iz aviona kojim Karić stiže u Srbiju. Više od 12.000 građana izrazilo je želju da… »

Vesti dana »