Povezane vesti

Američki senator: Neće biti ‘faustovske nagodbe’ sa Putinom, udarićemo na ruski bankarski i energetski sektor

Američki senator: Neće biti ‘faustovske nagodbe’ sa Putinom, udarićemo na ruski bankarski i energetski sektor

Gde investirati 31.12.2016
Povodom spekulacija da bi novoizabrani američki predsednik Donald Tramp mogao ukinuti sankcije Rusiji sa namerom da poboljša odnose dve zemlje, američki senator Džon Mekejn (John McCain) je u intervjuu za ukrajinski servis RSE izjavio da se Sjedinjene… »
Senatori SAD protiv "đavoljeg pakta" sa Rusijom

Senatori SAD protiv "đavoljeg pakta" sa Rusijom

Glas Amerike 31.12.2016
Senator Džon Mekejn kaže da Sjedinjene Države neće sklapati "đavolji pakt" sa ruskim predsednikom Vladimirom Putinom usled spekulacija da bi novoizabrani predsednik Donald Tramp mogao da opozove sankcije kako bi popravio veze sa Rusijom. Govoreći u… »
"Zreo potez Putina... Ne možemo da dočekamo Trampa..."

"Zreo potez Putina... Ne možemo da dočekamo Trampa..."

Vesti online 31.12.2016
Jedan od vođa pokreta za Bregzit Najdžel Faraž ocenio je kao “pravu“ odluku ruskog predsednika Vladimira Putina da ne izbacuje američke diplomate. On je istakao da je potez ruskog lidera kojim nije želeo da poštuje princip reciprociteta o da… »
Trump pohvalio "pametnu" Putinovu odluku da se suzdrži od protjerivanja diplomata

Trump pohvalio "pametnu" Putinovu odluku da se suzdrži od protjerivanja diplomata

SEEbiz 31.12.2016
WASHINGTON - Izabrani američki predsjednik Donald Trump u petak je pohvalio "vrlo pametnu" odluku ruskog predsjednika Vladimira Putina da ne uzvrati istom mjerom pošto je Washington protjerao ruske diplomate. Putin je ranije u petak rekao da neće… »
Obama je sankcije "uveo" Trampu, ne Putinu

Obama je sankcije "uveo" Trampu, ne Putinu

Mondo 31.12.2016
Novoizabrani američki predsednik Donald Tramp i buduća administracija su prava meta niza sankcija, koje je odlazeći američki predsednik Barak Obama uveo Moskvi, tvrde Trampove kolege iz Republikanske stranke. Foto: AP photo/Alex Brandon Iz Trampovog… »
Tramp: Oduvek sam znao da je Putin pametan

Tramp: Oduvek sam znao da je Putin pametan

Nova ekonomija 31.12.2016
Oduvek sam znao da je Putin pametan, naveo je Donald Tramp na Tviteru, komentarišući odluku ruskog predsednika da ne protera američke diplomate. Izabrani predsednik SAD Donald Tramp naveo je na Tviteru da je odličan potez Vladimira Putina, koji je… »
Evo kako bi Obama da ograniči Trampa

Evo kako bi Obama da ograniči Trampa

Vesti online 31.12.2016
Nove antiruske sankcije koje je uveo odlazeći američki predsednik Barak Obama imaju cilj da sateraju novoizabranog predsednika Donalda Trampa u ćošak zbog njegove politike prema Rusiji, smatra Kelien Konvej, koja je vodila Trampovu kampanju i koja… »
"Oduvek sam znao da je Putin pametan": Tramp pohvalio odluku ruskog predsednika oko američkih diplomata

"Oduvek sam znao da je Putin pametan": Tramp pohvalio odluku ruskog predsednika oko američkih diplomata

Blic 30.12.2016
Odličan potez predsednika Rusije Vladimira Putina, oduvek sam znao da je veoma pametan, izjavio je danas novoizabrani predsednik SAD Donald Tramp misleći na odluku ruskog šefa države da ne protera američke diplomate. "Odličan potez o odlaganju (V… »
Odlazak uz nadzor agenata: Rusi napustili objekte pola sata pre isteka roka

Odlazak uz nadzor agenata: Rusi napustili objekte pola sata pre isteka roka

Blic 30.12.2016
Konvoji diplomatskih vozila od kojih su neki nosili kutije napustili su danas dva ruska objekta uz nadzor agenata Stejt departmenta, pola sata pre roka koji je isticao u podne, preneo je AP. Sjedinjene Američke Države su juče kao odgovor na navodno… »
"Prioritet su nove informacije": Spajser: Tramp "trenutno nema isplanirane" razgovore sa Putinom

"Prioritet su nove informacije": Spajser: Tramp "trenutno nema isplanirane" razgovore sa Putinom

Blic 30.12.2016
Portparol novoizabranog predsednika SAD Donalda Trampa Šon Spajser izjavio je danas da Tramp trenutno nema planove za razgovor sa ruskim predsednikom Vladimirom Putinom o američkom proterivanju ruskih diplomata zbog navodnog špijuniranja i mešanja u… »
Tramp pun reči hvale za Putina: Odličan potez, znao sam da je pametan!

Tramp pun reči hvale za Putina: Odličan potez, znao sam da je pametan!

Večernje novosti 30.12.2016
Novoizabrani predsednik Sjedinjenih Američkih Država Donald Tramp pohvalio je ruskog "kolegu" Vladimira Putina. Novoizabrani predsednik Sjedinjenih Američkih Država Donald Tramp pohvalio je ruskog "kolegu" Vladimira Putina. Tramp je, naime, istakao da… »

Vesti dana »