Povezane vesti

Propali nastup Maraje Keri na Tajms skveru zbog plejbeka

Propali nastup Maraje Keri na Tajms skveru zbog plejbeka

RTV 01.01.2017
NJUJORK - Godina 2016. nije se dobro završila za američku pevačicu Maraju Keri, kojoj je u Novogodišnjoj noći propao nastup na čuvenom njujorškom Tajms skveru gde je, zbog tehničkih problema u izvođenju plejbeka, napustila binu pre predviđenog… »
Pevala pred 2 miliona ljudi i doživela fijasko: Imam i ja pravo na praznik! (VIDEO)

Pevala pred 2 miliona ljudi i doživela fijasko: Imam i ja pravo na praznik! (VIDEO)

Vesti online 01.01.2017
Početak godine nije dobro počeo po Maraju Keri. Naime, pevačica je doživela fijasko kada je pred dva miliona ljudi u prenosu na nacionalnoj televiziji imala tehničkih problema sa plejbekom. Maraja je u sklopu programa koji se prenosio na ABC-ju… »
Mariah Carey je u 2017. ušla uz veeeliki blam

Mariah Carey je u 2017. ušla uz veeeliki blam

01.01.2017
Ako se po jutru dan poznaje, Mariah, šta da ti kažemo? Biće bolje... Valjda... Na početku je sve izgledalo savršeno i činilo se da će Mariah biti zvezda dočeka koji je u srcu Njujorka organizovala ABC mreža. Kultni New Years Rockin’ Eve… »
Prvi blam 2017: Mariah Carey pevala na plejbek pa pobegla sa scene

Prvi blam 2017: Mariah Carey pevala na plejbek pa pobegla sa scene

Tračara 01.01.2017
Mariah Carey ušla je u 2017. godinu sa skandalom na nastupu. Pevačica je bila gost uživo programa televizije ABC, “Dick Clark’s New Year’s Rockin’ Eve with Ryan Seacrest,” tokom kojeg je trebalo da izvede dve svoje numere, no čini se da su… »

Vesti dana »