Povezane vesti

“Orao” leti Iz Rusije u Grčku ili Poljsku

“Orao” leti Iz Rusije u Grčku ili Poljsku

Vesti online 02.01.2017
Svojevremeno je kao najbolji strelac Partizana otišao u moskovsku Lokomotivu u koju ga je odveo aktuelni trener Crvene zvezde Miodrag Božović, ali se u Rusiji nije najbolje snašao. Za nepune dve godine u dresu “železničara” Petar Škuletić je… »
Marej govorio o trci sa Đokovićem: Očekujem da bude odličan

Marej govorio o trci sa Đokovićem: Očekujem da bude odličan

Vesti online 02.01.2017
Tamo gde su stali prošle sezone, kada je u poslednjem meču na turniru u Londonu Marej obezbedio prvo mesto na ATP listi, Endi i Novak će nastaviti u 2017. godini. Prvi duel je moguć već na turniru u Dohi gde su postavljeni za prvog i drugog nosioca… »
Mari: Đoković mi je najveća pretnja u 2017.

Mari: Đoković mi je najveća pretnja u 2017.

Sportski žurnal 02.01.2017
Najbolji teniser sveta Endi Mari izjavio je danas da će mu Novak Đoković biti najveća pretnja u 2017. godini. - Kada je u pitanju pozicija broj jedan, Novak će biti najveća pretnja - kazao je Mari novinarima, preneo je AFP. Najbolji srpski teniser i… »
ATP - Ovo su startne pozicije u 2017. godini

ATP - Ovo su startne pozicije u 2017. godini

Sportske.net 02.01.2017
Na vrhu prve ATP liste u 2017. godini nalazi se Britanac Ser Endi Marej koji će već na prvom turniru imati priliku da uveća prednost u odnosu na Novaka Đokovića. Velika borba za svetski tron kada je u pitanju muški tenis očekujemo u godini pred… »
Mari: Đoković mi je najveća pretnja u 2017.

Mari: Đoković mi je najveća pretnja u 2017.

Press 02.01.2017
Najbolji teniser sveta Endi Mari izjavio je danas da će mu Novak Đoković biti najveća pretnja u 2017. godini. foto: tanjug.rs Najbolji teniser sveta Endi Mari izjavio je danas da će mu Novak Đoković biti najveća pretnja u 2017. godini. Mari je… »
Startne pozicije: Prva ATP lista u 2017. i prva šansa za Mareja da umakne Noletu

Startne pozicije: Prva ATP lista u 2017. i prva šansa za Mareja da umakne Noletu

Sportal blic 02.01.2017
Na prvoj rang listi Asocijacije teniskih profesionalaca u novoj godini Endi Marej je na liderskoj poziciji, a prvi pratilac mu je Novak Đoković. Foto: Live Tennis / screenshot Endi Marej i Novak Đoković Marej je u 2017. zakoračio sa 12.410, dok… »
Premijer liga: Totenhem silno počeo godinu, Kejn kao veliki Anri!

Premijer liga: Totenhem silno počeo godinu, Kejn kao veliki Anri!

Sportal blic 01.01.2017
Sjajan početak godine za navijače Totenhema! U utakmici 19. kola Premijer lige njihov tim razbio je Votford na gostujućem terenu (1:4), a pristalice “mamuza” su još jednom dobile potvrdu da u svojim redovima imaju napadača plemenitog kova -… »

Vesti dana »