Povezane vesti
Mirović: Počinje otkup zemlje za Fruškogorski koridor
Gde investirati 03.01.2017
Vlada Srbije će od januara početi otkup zemlje i rešavanje imovinskih problema na trasi Fruškogorskog koridora, kaže predsednik Pokrajinske vlade Igor Mirović. “Nešto se malo kasni sa otkupom zemlje na trasi kroz Novi Sad. To je trasa od… »
Republika uskoro počinje otkup zemlje za Fruškogorski koridor
Radio 021 03.01.2017
Od januara republika kroz sredstva koja je obezbedila u svom buyetu za 2017. godinu počinje sa otkupom zemlje, rešavanjem imovinskih problema na trasi Fruškogorskog koridora, poručuje predsednik Pokrajinske vlade Igor Mirović. On za "Dnevnik" kaže… »
Vesti dana »

Preminuo mladić povređen u padu nadstrešnice, šesnaesta žrtva tragedije u Novom Sadu
Sputnik pre 30 minutajoš 23 povezane

BLOG UŽIVO Šesnaesta žrtva pada nadstrešnice: Protest studenata u centru Beograda, blokiran depo GSP-a i 270 vozila
Nova pre 31 minutajoš 65 povezanih

U Bogatiću ponovo incidenti, povređene dve odbornice, završena devetočasovna blokada depoa GSP-a
RTS pre 31 minutajoš 20 povezanih

Advokat o „zvučnom topu“: To što ne ispaljuje granatu kao tenk ili raketu kao avion, ne menja suštinu da se radi o oružju koje policija koristi protivzakonito
Nova pre 1 satjoš 9 povezanih

Ponovo pojeftinio dizel! Objavljene nove cene goriva koje će biti na snazi u narednih 7 dana!
Kurir pre 37 minutajoš 16 povezanih