Povezane vesti

Rečna policija prošle godine sprečila 14 ljudi da se ubije

Rečna policija prošle godine sprečila 14 ljudi da se ubije

Večernje novosti 05.01.2017
Procesuirajući više od 139 krivičnih dela pripadnici rečne policije duplo su povećali rezultate u borbi protiv krijumčara nafte. PRIPADNICI rečne policije Policijske uprave Beograd u 2016. su spasili 14 ljudi koji su pokušali da se ubiju, a… »
Stefanović o sramnoj krađi paketića kod Sombora: Policija brzo reagovala

Stefanović o sramnoj krađi paketića kod Sombora: Policija brzo reagovala

Kurir 05.01.2017
BEOGRAD - Ministar unutrašnjih poslova Nebojša Stefanović izrazio je danas zadovoljstvo što je policija brzo reagovala u slučaju propovednika koji je osumnjičen da je uzeo deo novogodišnjih paketića iz humanitarne pomoći i prodao ih. Stefanović… »
Preokret u: krađu novogodišnjih paketića uključena sekta?!

Preokret u: krađu novogodišnjih paketića uključena sekta?!

Blic 05.01.2017
Crkva iz Sombora za koju je navedeno da je njen sveštenik uhapšen zbog krađe novogodišnjih paketića oglasila se povodom ovog slučaja. Podsetimo, policija sveštenika tereti da je iz magacina u koji je organizacija OCC (Operation Christmas Child)… »
Ministar: Neki bi se obradovali da je Vučić "linčovan" u Srebrenici

Ministar: Neki bi se obradovali da je Vučić "linčovan" u Srebrenici

Blic 05.01.2017
Ministar unutrašnjih poslova Nebojša Stefanović izjavio je danas da organi BIH treba da utvrde odgovornost za ono što se dogodilo u Potočarima na komemoraciji žrtvama Srebrenice, dodajući da bi poslao više policajaca da je znao da će premijera… »
Stefanović: Policija brzo reagovala u slučaju krađe paketića

Stefanović: Policija brzo reagovala u slučaju krađe paketića

Blic 05.01.2017
Ministar unutrašnjih poslova Nebojša Stefanović izjavio je danas da zna kojoj verskoj zajednici pripada V.B. (51) osumnjičen za prodaju dela paketića iz humanitarne pomoći, ali da ne želi da kaže da ne bi "stigmatizovao" tu versku zajednicu… »
Slučaj "paketići": Kradljivcu preti i do 8 godina zatvora

Slučaj "paketići": Kradljivcu preti i do 8 godina zatvora

Blic 05.01.2017
Propovednik jedne crkve u Somboru V.B. (51) biće sutra saslušan u Osnovnom javnom tužilaštvu u tom gradu zbog sumnje da je prodao deo novogodišnjih i božićnih paketića koje su u vidu humanitarne pomoći deci u Srbiji poslali njihovi vršnjaci iz… »
Stefanović: Odlični rezultati rečne policije u borbi protiv krijumčara

Stefanović: Odlični rezultati rečne policije u borbi protiv krijumčara

RTS 05.01.2017
Ministar unutrašnjih poslova Nebojša Stefanović, obišao je rečnu policiju Policijske uprave za grad Beograd, ističući da je ta jedinica tokom prošle godine ostvarila izvaredne rezultate u borbi protiv krijumčara naftom, te da je procesuirano… »
Stefanović: Rešićemo Savamalu, ali ne znam kada

Stefanović: Rešićemo Savamalu, ali ne znam kada

Nova ekonomija 05.01.2017
Ministar unutrašnjih poslova Nebojša Stefanović kaže da je uveren da će javnost uskoro saznati ko je kriv za rušenje u Savamali u izbornoj noći. "Uveren sam da će svako delo biti rešeno. Kao što smo pronašli počinioce krivičnih dela ubistava… »
Stefanović: Rešićemo Savamalu, ali ne znam kada

Stefanović: Rešićemo Savamalu, ali ne znam kada

Beta 05.01.2017
Ministar unutrašnjih poslova Nebojša Stefanović izjavio je danas da je uveren da će javnost uskoro saznati ko je kriv za rušenje objekata u beogradskoj četvrti Savamala u izbornoj noći, 24. aprila 2016.  "Uveren sam da će svako delo biti rešeno… »
Ministar o rušenju u Savamali: Rešiće se...

Ministar o rušenju u Savamali: Rešiće se...

Mondo 05.01.2017
Ministar unutrašnjih poslova Nebojša Stefanović izjavio je danas da je uveren da će se pronaći odgovorni za rušenje objekata u Hercegovačkoj ulici u noći između 24. i 25. aprila prošle godine. "Kao što smo pronašli počinice ubistava posle… »

Vesti dana »