Povezane vesti
Đorđević: Vojska maksimalno angažovana na raščišćavanju puteva
Srbija danas 07.01.2017
. Ministar odbrane Zoran Đorđević i komandant Kopnene vojske general-potpukovnik Milosav Simović razgovarali su u petak uveče u Nišu o trenutnoj situaciji na terenu koja je izazvana snežnim padavinama i jakim vetrom, saopštilo je danas… »
Ministar odbrane posetio Niš
Beta video 07.01.2017
NIŠ - Sinoć su se u komandi Kopnene vojske u Nišu sastali ministar odbrane Zoran Đorđević i komandant Kopnene vojske general-potpukovnik Milosav Simović kako bi razgovarali o situaciji na terenu koja je izazvana snežnim padavinama i jakim vetrom… »
Vojska angažovana na jugu Srbije zbog elementarnih nepogoda
Beta video 07.01.2017
NIŠ - Na sastanku između ministra Zorana Đorđevića i komandanta Kopnene vojske general-potpukovnik Milosava Simovića je bilo reči o stanju i prohodnosti putnih pravaca u Kopnenoj zoni bezbenosti i delu državne granice prema Bugarskoj, Makedoniji i… »
Vesti dana »

Potvrđeno za Insajder: Student Ekonomskog fakulteta u Nišu pušten, pa ponovo priveden
Insajder pre 35 minutajoš 61 povezana

UKRAJINSKA KRIZA: Ruski dronovi napali Zaporožje i Kijev, ima poginulih i ranjenih; Vitkof: Krim i "četiri regiona" ključni za rešavanje rata
RTV pre 9 satijoš 18 povezanih

U Novom Sadu u nedelju Dan žalosti zbog smrti mladića, 16. žrtve pada nadstrešnice
Slobodna Evropa pre 8 satijoš 15 povezanih