Povezane vesti

Đoković ponovo na meti kiriosa: Ja bih zbog ovoga bio suspendovan do 2025 (video)

Đoković ponovo na meti kiriosa: Ja bih zbog ovoga bio suspendovan do 2025 (video)

Hot sport 08.01.2017
Kontroverzni Australijanac ponovo je iskoristio priliku da "oplete" po Novaku Đokoviću komentarišući jednu situaciju sa jučerašnjeg finalnog meča. Naime australijski teniser je u fokus stavio situaciju, u kojoj je srpski teniser reketom izbacio… »
Okomio se na Novaka: Kirjos ponovo komentarisao Đokovića

Okomio se na Novaka: Kirjos ponovo komentarisao Đokovića

Sportal blic 08.01.2017
Australijski teniser Nik Kirjos ponovo je komentarisao Novaka Đokovića. Ovoga puta temperamentnom Australijancu zasmetao je Đokovićev potez iz finala ATP turnira u Dohi kada je srpski teniser posle izgubljenog poena udario lopticu i poslao je na… »
Mari i ja malo odskačemo

Mari i ja malo odskačemo

Politika 08.01.2017
Federer, Nadal, Vavrinka, Raonić i Nišikori su takođe kandidati, ali nas dvojica zbog rezultata poslednjih godina u Melburnu imamo najveće šanse. Od našeg izveštača Doha – Zavesa na Katarskom openu u Dohi (tvrda podloga, 1.334.270 dolara) nije… »
Kako su britanski mediji videli pobedu Đokovića nad Marejem?

Kako su britanski mediji videli pobedu Đokovića nad Marejem?

Vesti online 08.01.2017
Sjajan početak teniske sezone u sudaru titana u Dohi. Novak Đoković je pobedio Endija Mareja i najavio poteru za Škotom u borbi za mesto broj 1. Britanski mediji dali su, očekivano, veliki publicitet trijumfu Srbina nad najboljim teniserom planete… »
Ludi Ozi opet isprozivao Novaka: Da sam ja ono uradio...

Ludi Ozi opet isprozivao Novaka: Da sam ja ono uradio...

Vesti online 08.01.2017
Srpski as Novak Đoković u poslednje vreme je veoma nervozan, često lomi rekete, majice, svađa se sa sudijama. Tako je bilo i u Dohi. U jednom trenutku, u besu je lopticom pogodio jednog od gledaoca u prvom redu. A među prvima se javio da ga… »
Posle Bekera javio se i Vajda: Šta je Slovak rekao za Novakov trijumf (FOTO)

Posle Bekera javio se i Vajda: Šta je Slovak rekao za Novakov trijumf (FOTO)

Vesti online 08.01.2017
Marjan Vajda nije bio uz Novaka Đokovića na turniru u Dohi gde ga je menjao Dušan Vemić, ali daleko od toga da nije pomno pratio šta se dešava u Kataru. Trijumf protiv Endija Mareja na startu sezone Slovak je obeležio porukom koju je ostavio uz… »
Đoković slučajno pogodio lopticom ženu u publici: Prihvatam kaznu, biću pažljiviji, Kirjos: Mene bi suspendovali do 2025.

Đoković slučajno pogodio lopticom ženu u publici: Prihvatam kaznu, biću pažljiviji, Kirjos: Mene bi suspendovali do 2025.

Večernje novosti 08.01.2017
Iskreno, nisam bio svestan da loptica leti ka publici. Nisam ciljao nikoga. Snosiću posledice, jer to ne sme da mi se dešava – rekao je srpski teniser. TEŠKO Novak kontroliše emocije na terenu. I u finalu Dohe je imao nekoliko "žutih minuta", ali… »
Kirjos priziva kaznu za Novaka: ''Mene bi suspendovali do 2025!''

Kirjos priziva kaznu za Novaka: ''Mene bi suspendovali do 2025!''

Sportske.net 08.01.2017
Kako smo i navikli, neke sporedne stvari ponovo izbijaju u prvi plan u stranim medijima posle prve titule Novaka Đokovića u 2017. Novak Đoković i Endi Marej juče su odigrali sjajan meč, baš kakav i dolikuje dvojici najboljih tenisera sveta, a naš… »
Svetski mediji o Novakovoj tituli u Dohi: Sjajna uvertira, uživanje...

Svetski mediji o Novakovoj tituli u Dohi: Sjajna uvertira, uživanje...

Večernje novosti 08.01.2017
Ako je ovo bila naznaka šta nas očekuje u 2017, onda ljubitelje tenisa čeka pravo uživanje – piše “Si-En-En”. “Gardijan”: Endi neka razmisli. Svetski mediji s pažnjom su pratili prvi ovogodišnji duel najboljih tenisera sveta današnjice… »
Đoković: Snosiću posledice (video)

Đoković: Snosiću posledice (video)

Hot sport 08.01.2017
Nakon što je, po završetku poena u prvom setu finala turnira u Dohi, pogodio lopticom ženu u publici, Novak Đoković je istakao da prihvata kaznu, ukoliko do nje dođe. – Nisam želeo da pogodim bilo koga. Paziću ubuduće. Iskreno, nisam ni bio… »
Druga strana Đokovićeve medalje (video)

Druga strana Đokovićeve medalje (video)

Mondo 08.01.2017
Najbolji srpski teniser svih vremena počeo je godinu odbranom trofeja u Dohi, ali je na tom putu bilo izuzetno trnovito i teško. Foto: Youtube/printscreen Novak Đoković počeo je savršeno novu sezonu. Odbranio je titulu u Dohi, a u finalu je pobedio… »
Loptica u glavu: Đoković: Nisam hteo nikoga da udarim! /video/

Loptica u glavu: Đoković: Nisam hteo nikoga da udarim! /video/

Sportal blic 08.01.2017
Strašan početak 2017. godine! Novak Đoković se vraća. U finalu ATP turnira u Dohi, naš as je pobedio Mareja i najavio da je spreman za napad na vrh. Duel sa Britancem obeležio je i jedan nesmotreni potez Srbina. For those who did not see, here is… »
Matematika jasna - Nole vrlo brzo može nazad na tron!

Matematika jasna - Nole vrlo brzo može nazad na tron!

Sportske.net 08.01.2017
Nakon prve titule u 2017. godini Novak Đoković je napravio sjajnu uvertiru za Australijan Open, a posle trijumfa u Dohi poznato je kada bi mogao da se vrati na čelo ATP rang liste. Finalni meč na ATP turniru u Dohi bio je tek najava onoga što ćemo… »
Evo kako je CNN izvestio o Novakovoj pobedi nad Marejom u finalu turnira u Dohi

Evo kako je CNN izvestio o Novakovoj pobedi nad Marejom u finalu turnira u Dohi

Sportal blic 08.01.2017
Fantastičan meč i trijumf Novaka Đokovića nad Endijem Marejom u finalu turnira u Dohi izazvao je veliku pažnju svetske javnosti. Veći izveštaj no inače, bar kada se radi o turnirima na kojima šampionu pripada 250 ATP bodova, ovom duelu posvetio… »
Endi ne očajava posle poraza, bacio "rukavicu" Novaku u Melburnu

Endi ne očajava posle poraza, bacio "rukavicu" Novaku u Melburnu

Vesti online 08.01.2017
U finalu Dohe, gledali smo novi spektakl i na našu sreću, pobedu Novaka Đokovića u duelu sa najboljim teniserom planete, Endijem Marejem. Škot nije mnogo očajavao posle poraza, već je turnir u prestonici Katara video kao dobru pripremu za prvi… »
Izvinjenje Đokovića, ali ga čeka kazna!

Izvinjenje Đokovića, ali ga čeka kazna!

Vesti online 08.01.2017
Bio je nervozan Novak Đoković u finalu Dohe protiv Endija Mareja. A kako i ne bi, kada je u drugom setu propustio tri meč lopte i dozvolio Škotu da izjednači. Ipak, na kraju, naš as je slavio, ali ga očekuje kazna zbog lomljenje reketa i udaranje… »
Novak posle trijumfa u Dohi: Najbolji mogući scenario pred Australijan open

Novak posle trijumfa u Dohi: Najbolji mogući scenario pred Australijan open

Sportal blic 07.01.2017
Prvo što je rekao Novak Đoković kada je ušao u pres salu u Dohi bilo je: -Hristos se rodi. Srećan Božić! A za Božić Nole je dobio najlepši poklon. Pobedio je na prvom turniru u sezoni i najavio sjajnu godinu. Već smo pisali pre takmičenja u… »
Đoković posle trijumfa u Dohi: Početak sezone iz sna!

Đoković posle trijumfa u Dohi: Početak sezone iz sna!

Sportal blic 07.01.2017
Novak Đoković nije krio osmehe posle velikog finala i pobede protiv Britanca Endija Mareja (6:3, 5:7, 6:4), koja mu je omogućila odbranu titule na ATP turniru u Dohi. Foto: Reuters Novak Đoković - Ovo je definitivno najbolji način da počnete… »
Marej: I dalje imam šanse da pobedim u Melburnu

Marej: I dalje imam šanse da pobedim u Melburnu

Sportal blic 07.01.2017
Poslovično smireni Endi Marej nije se dugo zadržao pred medijima u Dohi. Iako je izgubio u borbi za prvi trofej u godini, prvi teniser sveta je bio jasan pred start Australijskog opena, prvog grend slema u sezoni. - Iako sam izgubio i dalje imam šanse… »
Đoković: Pobeda u Dohi najbolji način za početak godine

Đoković: Pobeda u Dohi najbolji način za početak godine

Večernje novosti 07.01.2017
Definitivno ovo je bio jedan od najboljin načina da počnem godinu. Kada je preokrenuo, nadao sam se da mi se neće vratiti sve ono od juče", rekao je Đoković podsećajući na polufinale protiv Fernanda Verdaska. Srpski teniser Novak Đoković rekao… »
Đoković odbranio titulu u Dohi

Đoković odbranio titulu u Dohi

Danas 07.01.2017
Srpski teniser Novak Đoković večeras je osvojio turnir u Kataru, pošto je pobedio prvoplasiranog na listi najboljih tenisera sveta Britanca Edija Marija, rezultatom 6:3, 5:7, 6:4. Ovom pobedom Đoković je prekinuo je seriju Endija Marija od 28… »

Vesti dana »