Povezane vesti

Mlađan Dinkić ispitivan u SBPOK-u

Mlađan Dinkić ispitivan u SBPOK-u

Politika 10.01.2017
Bivši ministar finansija je u svojstvu građanina odgovarao na pitanja policije u vezi sa prodajom „Mobtela” i povodom navodnih zloupotreba tokom izgradnje Topionice bakra u Boru. Bivši ministar finansija Mlađan Dinkić ispitivan je u Službi za… »
Dinkića saslušali i zbog topionice!

Dinkića saslušali i zbog topionice!

Večernje novosti 10.01.2017
Bivši ministar u Vladi Srbije u utorak više sati ispitivan u policiji. Protiv njega podneto nekoliko krivičnih prijava zbog štetnih ugovora. NEKADAŠNjI ministar u Vladi Srbije Mlađan Dinkić u utorak je više sati ispitivan, u svojstvu građanina, u… »
Dinkić: Radujem se kad me pozovu

Dinkić: Radujem se kad me pozovu

Danas 10.01.2017
Bivši ministar Mlađan Dinkić sašlušan je u svojstvu građanina u Službi za borbu protiv organizovanog kriminala (SBPOK), a potom je novinarima rekao da je bilo reči o različitim slučajevima, među kojima je i Mobtel. Dinkić, međutim, kaže da… »
Dinkić saslušavan zbog Mobtela

Dinkić saslušavan zbog Mobtela

Mondo 10.01.2017
Bivši ministar Mlađan Dinkić se pojavio danas u policiji na saslušanju po pozivu zbog sumnje da je u više navrata zloupotrebio svoj službeni položaj i oštetio budžet Republike Srbije. Foto: Mondo/ Stefan Stojanović Mlađan Dinkić Dinkić je bio… »
Dinkić: Saslušavan sam o MOBTEL-u i slučajevima od pre 16 godina

Dinkić: Saslušavan sam o MOBTEL-u i slučajevima od pre 16 godina

Nova ekonomija 10.01.2017
Bivši ministar Mlađan Dinkić sašlušan je u svojstvu građanina u SBPOK, a novinarima je rekao da je bilo reči o različitim slučajevima, među kojima je i Mobtel. On, međutim, kazao je, ne povezuje to sa obustavljanje postupka protiv nekadašnjeg… »
Dinkić: Saslušan sam o više slučajeva

Dinkić: Saslušan sam o više slučajeva

Radio 021 10.01.2017
Bivši ministar Mlađan Dinkić saslušan je danas u svojstvu građanina u SBPOK-u, a potom je novinarima rekao da je bilo reči o različitim slučajevima, među kojima je i Mobtel. On to, međutim, kazao je, ne povezuje sa obustavljanjem postupka protiv… »
Dinkić: Saslušan sam o više slučajeva, pa i Mobtelu

Dinkić: Saslušan sam o više slučajeva, pa i Mobtelu

Dnevnik 10.01.2017
Bivši ministar Mlađan Dinkić sašlušan je danas u svojstvu građanina u SBPOK-u, a potom je novinarima rekao da je bilo reči o različitim slučajevima, među kojima je i Mobtel. On to, međutim, kazao je, ne povezuje to sa obustavljanje postupka… »
Mlađan Dinkić posle saslušanja: Pitali su me za Mobtel, ne isključujem uticaj politike

Mlađan Dinkić posle saslušanja: Pitali su me za Mobtel, ne isključujem uticaj politike

Blic 10.01.2017
Mlađan Dinkić je nakon obavljenog informativnog razgovora u SBPOK-u rekao da su ga pitali za više različitih slučajeva od 2001. do 2012. godine. Najstariji slučaj se desio pre 16 godina, a spomenuo je da su ga pitali i za Mobtel i dodao da su… »
(Kurir TV) Dinkić posle saslušanja U SBPOK: Istina je na mojoj strani

(Kurir TV) Dinkić posle saslušanja U SBPOK: Istina je na mojoj strani

Kurir 10.01.2017
BEOGRAD - Bivši ministar Mlađan Dinkić saslušan je danas u svojstvu građanina u SBPOK o različitim slučajevima, među kojima je i Mobtel. Dinkić je nakon obavljenog informativnog razgovora koji je trajao nešto više od sat vremena rekao po… »
(Kurir TV) završeno saslušanje u SBPOK Dinkić: Pitali su me za Mobtel i još neke privatizacije!

(Kurir TV) završeno saslušanje u SBPOK Dinkić: Pitali su me za Mobtel i još neke privatizacije!

Kurir 10.01.2017
BEOGRAD - Bivši ministar Mlađan Dinkić saslušan je danas u prostorijama SBPOK zbog sumnje da je u više navrata zloupotrebio službeni položaj i oštetio budžet Republike Srbije. Dinkić je nakon obavljenog informativnog razgovora koji je trajao… »
Dinkić saslušan u SBPOK-u: Ponosan sam na sve što sam radio

Dinkić saslušan u SBPOK-u: Ponosan sam na sve što sam radio

N1 Info 10.01.2017
Bivši ministar Mlađan Dinkić sašlušan je u svojstvu građanina u Službi za borbu protiv organizovanog kriminala (SBPOK), a potom je novinarima rekao da je bilo reči o različitim slučajevima, među kojima je i Mobtel. Dinkić, međutim, kaže da… »
Mlađan Dinkić došao na saslušanje u policiju

Mlađan Dinkić došao na saslušanje u policiju

Nova ekonomija 10.01.2017
Bivši ministar Mlađan Dinkić došao je danas u policiju na saslušanje, nezvanično je rečeno agenciji Beta. Za sada nema zvaničnih informacija o razlozima za saslušanje. Neki beogradski mediji preneli su da je Dinkić pozvan na saslušanje zbog… »
Mlađan Dinkić na saslušanju u policiji

Mlađan Dinkić na saslušanju u policiji

Beta 10.01.2017
Bivši ministar Mladjan Dinkić došao je danas u policiju na saslušanje, nezvanično je rečeno agenciji Beta. Za sada nema zvaničnih informacija o razlozima za saslušanje. Neki beogradski mediji preneli su da je Dinkić pozvan na saslušanje zbog… »
CIK: Dinkić na saslušanju zbog zloupotreba u RTB Bor

CIK: Dinkić na saslušanju zbog zloupotreba u RTB Bor

Blic 10.01.2017
Bivšši ministar Mlađan Dinkić se pojavio danas u policiji na sasluššanju po pozivu zbog sumnje da je u višše navrata zloupotrebio služžbeni položžaj i ošštetio budžžet Republike Srbije, saznaje Centar za istražživanje korupcije. Kako se… »

Vesti dana »