Povezane vesti

Kekin kum ubijen na groblju u Sopotu

Kekin kum ubijen na groblju u Sopotu

Dnevnik 14.01.2017
Milomir Jovanović (45) iz Vranića ubijen je hicem iz vatrenog oružja na mesnom groblju u Sopotu, odmah nakon sahrane Novaka Todorovića kojoj je ubijeni Milomir prisustvovao. Jovanović za kojeg tvrde da je kum novobeogradskog bosa Dejana Stojanovića… »
Likvidacija posle sahrane: U Jovanovića tri metka iz snajpera

Likvidacija posle sahrane: U Jovanovića tri metka iz snajpera

Večernje novosti 14.01.2017
Na groblju u Sopotu mafijaška likvidacija posle sahrane Sarajlije Novaka Todorovića. Ubijeni poznat kao čovek sa kriminalnim dosijeom. NA sahrani Novaka Todorovića u Sopotu u subotu posle 14 časova hicima iz vatrenog oružja ubijen je Milomir… »
Kusturica besan: Lažnim informacijama žele moju smrt!

Kusturica besan: Lažnim informacijama žele moju smrt!

Vesti online 14.01.2017
Srpski režiser Emir Kusturica izjavio je da je lažna vest koja je objavljena u pojedinim medijima da je on navodno zamalo ranjen danas na jednoj sahrani, te da se emitovanjem takvih informacija ugrožava njegov život. - Ta vest će imati svoj epilog na… »
Likvidacija na groblju u Sopotu: Muškarac ubijen iz snajpera posle sahrane, na licu mesta bili Kusturica, Čola i Bregin brat!

Likvidacija na groblju u Sopotu: Muškarac ubijen iz snajpera posle sahrane, na licu mesta bili Kusturica, Čola i Bregin brat!

Blic 14.01.2017
Muškarac Milomir Jovanović (45) ubijen je danas hicem iz vatrenog oružja, najverovatnije iz snajpera na mesnom groblju u Sopotu, gde je prisustvovao sahrani! Kako saznajemo, policija je vrlo brzo identifikovala ubijenog, koji od ranije ima krivični… »
Ubistvo na GROBLJU u Sopotu: Sahrani pre likvidacije prisustvovali Kusturica, Čola i Bregin brat

Ubistvo na GROBLJU u Sopotu: Sahrani pre likvidacije prisustvovali Kusturica, Čola i Bregin brat

Kurir 14.01.2017
SOPOT - Milomir J. (45) iz Vranića ubijen je danas popodne nešto posle 14 časova hicem iz vatrenog oružja na groblju u Sopotu posle sahrane Novka Todorovića. Na sahrani Todorovića veoma emotivan govor održao je srpski režiser Emir Kusturica koji… »
Emir Kusturica za Kurir: Ne znam šta se desilo u Sopotu, otišao sam odmah posle završetka sahrane

Emir Kusturica za Kurir: Ne znam šta se desilo u Sopotu, otišao sam odmah posle završetka sahrane

Kurir 14.01.2017
SOPOT - Filmski režiser Emir Kusturica koji je sahrani svog velikog prijatelja Novaka Todorovića održao potresni govor, za dlaku je izbegao pucnjavu koja se danas popodne dogodila na groblju u Sopotu, kada je ubijen Milomir J. iz Vranića. Kusturica se… »
Muškarac izrešetan na parkingu u Sopotu!

Muškarac izrešetan na parkingu u Sopotu!

Mondo 14.01.2017
Muškarac (45) ubijen je danas u pucnjavi na parkingu u blizini mesnog groblja u Sopotu, gde je prisustvovao sahrani. Foto: Mondo/ Goran Sivački Kako je Tanjugu rečeno u MUP-u, muškarac se s prijateljima vraćao sa sahrane i u momentu dok su se… »
(Kurir TV) kekin kum izrešetan na groblju: Ubijen posle sahrane na parkingu

(Kurir TV) kekin kum izrešetan na groblju: Ubijen posle sahrane na parkingu

Kurir 14.01.2017
SOPOT - Milomir.J. (46) iz Vranića izrešetan je danas popodne nešto posle 14 časova na parkingu ispred mesnog groblja u Sopotu. Na njega je pucao nepoznati napadač, dok se Milomir spremao da uđe u automobil, posle sahrane kojoj je prisustvovao. Kako… »

Vesti dana »