Povezane vesti

(Foto) od ovoga može da vam pozli: Lepa Džajina ćerka u donjem vešu

(Foto) od ovoga može da vam pozli: Lepa Džajina ćerka u donjem vešu

Kurir 14.01.2017
Dragana Džajić pozirala je oskudno odevena u donjem vešu, čime je oduševila brojne pratioce na društvenoj mreži Instagram. Muškarcima je zastao dah zbog žajine ćerke. Dragana je pozirala u crnom providnom brushalteru, a za kratko vreme skupila… »
Ljupka Stević progovorila o braku: Ne želim da se udam, već...

Ljupka Stević progovorila o braku: Ne želim da se udam, već...

Kurir 14.01.2017
Pevačica Ljupka Stević priznaje da ne razmišlja o braku. Dok neke njene kolginice maštaju o udaji, Ljupka priželjkuje nešto drugo. "Ne želim da se udam, volela bih sebi da izgatam da imam jedan planetarni hit", rekla je Ljupka u emisiji Magazin In… »
Mima Karadžić obožava da ide u kafanu sa političarima! (foto)

Mima Karadžić obožava da ide u kafanu sa političarima! (foto)

Svet & Skandal 14.01.2017
Glumac Mima Karadžić voli kafanski provod, a najviše uživa u društvu političara. Reč je o Ivici Dačiću. “Ja sednem sam u kafanu, onda dođe Ivica i pita me je l ti smeta da sednem, zapevam… Mi smo ljudima našarmantniji…”, rekao je Mima u… »
(Video) Cecin sin izgleda žestoko, a mekog srca: Ovakvog veljka još niste videli! Oduševiće vas!

(Video) Cecin sin izgleda žestoko, a mekog srca: Ovakvog veljka još niste videli! Oduševiće vas!

Kurir 14.01.2017
Deca Svetlane Cece Ražnatović, Veljko i Anastasija, uživaju u zimskoj idili na Kopaoniku. Njih dvoje se odlično slažu, a Veljko je mnogo puta pokazao da voli da se brine o svojoj sestri. Anastasija je na Instagramu objavila video kako je Veljko nosi… »

Vesti dana »