Povezane vesti

Evo šta je Danica Maksimović uradila za repera koji je rasplakao Srbiju

Evo šta je Danica Maksimović uradila za repera koji je rasplakao Srbiju

Tračara 16.01.2017
A photo posted by Danica Maksimović (@danymaksi) on Jan 12, 2017 at 7:07am PST Dejan Ketić, koji me svojom tužnom pričom raznežio sve koji su gledali i pratili takmičarski šou Ja imam talenat, nedavno je dobio pomoć od glumice Danice Maksimović… »
Rasplakao je Srbiju tužnom životnom pričom, a ono što je Danica Maksimović uradila za njega, oduševiće vas

Rasplakao je Srbiju tužnom životnom pričom, a ono što je Danica Maksimović uradila za njega, oduševiće vas

Blic 16.01.2017
Članica žirija "Ja imam talenat" odnela je Ketiću granu i stvari i pozvala druge da pomognu. Danica Maksimović ispunila je svoje obećanje i posetila Dejana Ketića, koji se pojavio u šou programu "Ja imam talenat" i rasplakao Srbiju svojom tužnom… »
Živi u stravičnim uslovima: Danica Maksimović platila stanarinu momku koji je rasplakao Srbiju!

Živi u stravičnim uslovima: Danica Maksimović platila stanarinu momku koji je rasplakao Srbiju!

Svet & Skandal 16.01.2017
Poznata glumica Danica Maksimović posetila je Dejana Ketića, koji je svojom pričom da ga roditelji ne žele rastužio sve one koji su gledali šou “Ja imam talenat” i uverila se da živi u stravičnim uslovima. Ona mu je odnela garderobu, hranu i… »

Vesti dana »