Povezane vesti

(Foto) ni traga ni glasa od nje: Šta se desilo sa Zoricom Dukić?

(Foto) ni traga ni glasa od nje: Šta se desilo sa Zoricom Dukić?

Kurir 16.01.2017
Mnogi su očekivali da će Zoricu Dukić videti u petoj sezoni rijalitija "Parovi". Gastozeva devojka je izazvala komentare na Instagramu među pratiocima koji se pitaju gde je nestala Dukićeva. Zorica se izolovala od medija. Ona je otišla na Kopaonik… »
(Foto) Eva Ras je sve šokirala ovim noktima: A tek da čujete zbog čega ih je stavila! Zgranućete se!

(Foto) Eva Ras je sve šokirala ovim noktima: A tek da čujete zbog čega ih je stavila! Zgranućete se!

Kurir 16.01.2017
Glumica Eva Ras se na premijeri filma "Saga o tri nevina muškarca" pojavila sa naobičnim noktima. Naime, Eva je prošetla dugačke nokte crne boje što je iznenadilo mnoge, a sada je i objasnila zbog čega se odlučila na tako nešto. "Napravila sam ove… »
(VIDEO) Volim moju breskvicu: Soraja se pravda da nije ugradila silikone u guzu! Da li joj verujete?

(VIDEO) Volim moju breskvicu: Soraja se pravda da nije ugradila silikone u guzu! Da li joj verujete?

Kurir 16.01.2017
Soraja Vučelić je nedavno izvadila silikone iz grudi i usana, a spekuliše se da je povećala zadnjicu. Naime, starletina guza je veća nego pre, što su primetili i njeni fanovi. Soraja tvrdi da nije povećavala pozadinu, već da je prirodna. "Volim… »
Soraja, ipak, tvrdi: Nisam ugradila silikone u guzu! (video)

Soraja, ipak, tvrdi: Nisam ugradila silikone u guzu! (video)

Svet & Skandal 16.01.2017
Nedavno se pojavila informacija da je Soraja Vučelić povećala zadnjicu. Naime, starletina guza je veća nego pre, što su primetili i njeni fanovi, ali Soraja tvrdi da nije povećavala pozadinu, već da je prirodna. “Volim moju 100% prirodnu guzu”… »

Vesti dana »