Повезане вести
На прелазима Батртовци, Шид и Келебија дуге колоне камиона
РТС 18.01.2017
На граничном прелазу Батровци-Бајаково теретна возила за улазак у Хрватску направила су вишекилометарску колону. Задржавања за теретна возила на прелазима Шид и Келебија око 120 минута. На граничним прелазма на путничким… »
Саобраћај успорен због зимских услова вожње
Вечерње новости 18.01.2017
Саобраћај се одвија успорено због зимских услова вожње, у планинским подручјима обавезна је употреба ланаца. Теретна возила на Келебији чекају 120 минута а на Батровцима 540. БЕОГРАД - Саобраћај у Србији одвија се успорено због… »
АМСС: Може доћи до успорене вожње и повремених застоја у саобраћају
Блиц 18.01.2017
Аутомотосавез Србије (АМСС) саопштио је данас да због ниских температура, слабе видљивости, јаког ветра и снежних наноса може доћи до успорене вожње и повремених застоја у саобраћају на деоницама државних путева првог и другог… »
АМСС: На пут само са зимском опремом
Данас 18.01.2017
Ауто-мото савез Србије саопштио је данас да је саобраћај успорен због зимских услова вожње. Наводећи да је највише снега пало у јужним, југоистичним, источним и западним крајевима наше земље, а на појединим деоницама дошло је и… »
Вести дана »

„За нас је чланство стратешко опредељење и то се неће мењати“ Вучић разговарао са Фон дер Лајен
ИндексОнлине пре 1 сатјош 24 повезане