Povezane vesti
Oštra polemika Tanje Miščević i albanske poslanice
Pravda 18.01.2017
Albanska poslanica Majlinda Bregu izjavila je da je hapšenje bivšeg vođe OVK Ramuša Haradinaja "uplašilo" region. S druge strane, šefica pregovaračkog tima Srbije sa EU Tanja Miščević istakla je da je hapšenje ratnih zločinaca jedan od osnovnih postulata… »
Albanska poslanica rekla da Kosovo nije Srbija, Tanja Miščević odgovorila i zatvorila joj "usta" o toj temi
Srbija danas 18.01.2017
Teške reči pale na konferenciji. Albanska poslanica Majlinda Bregu ocenila je danas da je hapšenje bivšeg vođe OVK Ramuša Haradinaja "uplašilo" region, dok je šefica pregovaračkog tima Srbije sa EU Tanja Miščević istakla da je hapšenje ratnih zločinaca… »
Oštro na konferenciji: Tanja Miščević hapšenjem Haradinaja začepila usta albanskoj poslanici
Kurir 18.01.2017
BEOGRAD- Albanska poslanica Majlinda Bregu ocenila je danas da je hapšenje bivšeg vođe OVK Ramuša Haradinaja "uplašilo" region, dok je šefica pregovaračkog tima Srbije sa EU Tanja Miščević istakla da je hapšenje ratnih zločinaca jedan od osnovnih… »
Vesti dana »
Ne prestaju udari na Bliskom istoku: Iranci potpuno preuzeli Ormuski moreuz, Izrael pogodio zgradu u Libanu
Večernje novosti pre 9 minutajoš 26 povezanih
Državljani Srbije evakuisani iz Izraela: "Tamo se osećate nemoćno"
NIN pre 24 minutajoš 25 povezanih
Posle sunčanog prepodneva - naoblačenje, a uveče i kiša, temperatura do 20 stepeni
N1 Info pre 1 satjoš 13 povezanih
Svetska ekonomija u vrtlogu rata - profesor Ljubodrag Savić: Svi smo u istoj igri
RTS pre 9 minutajoš 11 povezanih




