Povezane vesti

Nemanja Radoja: Igram i čekam, ako zatreba – tu sam!

Nemanja Radoja: Igram i čekam, ako zatreba – tu sam!

Hot sport 19.01.2017
Stari laloški vals, vojvođanske tamburice i okretni ples Nemanje Radoje na velelepnoj fudbalskoj pozornici 'Santijago Bernabeua'. Na kraljevskoj zabavi španskog Kupa u Madridu, Selta je razgolitila vladara Evrope i pobedila Real 2:1. Doduše, to nije… »
Radoja: Sanjam da igram za zemlju koju volim i kojoj pripadam, naravno fudbalski kvalitet će presuditi

Radoja: Sanjam da igram za zemlju koju volim i kojoj pripadam, naravno fudbalski kvalitet će presuditi

Sportski žurnal 19.01.2017
Stari laloški vals, vojvođanske tamburice i okretni ples Nemanje Radoje na velelepnoj fudbalskoj pozornici "Santijago Bernabeua"... Na kraljevskoj zabavi španskog Kupa u Madridu, Selta je razgolitila vladara Evrope i pobedila Real 2:1. Doduše, to nije… »
Seltino srce: Radoja: Nema straha od Reala, najjači nas inspirišu

Seltino srce: Radoja: Nema straha od Reala, najjači nas inspirišu

Sportal blic 19.01.2017
Fudbaleri iz Viga su junaci dela Španije koji nije naklonjen Realu, posle otresite igre i velike pobede (2:1) u prvom meču četvrtfinala Kupa kralja. Foto: Aleksandar Dimitrijević / RAS Srbija Nemanja Radoja Srpski reprezentativac Nemanja Radoja (igrao… »
Radoja: "Konkurencije se ne plašim, reprezentacija je moj san"

Radoja: "Konkurencije se ne plašim, reprezentacija je moj san"

Sportske.net 19.01.2017
Vezni fudbaler Selte iz Viga Nemanja Radoja poručio je da igranje za državni tim predstavlja njegov dečački san za koji je spreman da se bori. Bivši fudbaler novosadske Vojvodine Nemanja Radoja izborio se za svoje mesto u timu Selte iz Viga sa kojom… »

Vesti dana »