Povezane vesti

Da li će Tramp da smeni i američkog ambasadora u Srbiji? Evo šta je on rekao na to

Da li će Tramp da smeni i američkog ambasadora u Srbiji? Evo šta je on rekao na to

Telegraf 21.01.2017
Postavlja se pitanje kakva je sudbina američkog ambasadora u Srbiji Kajla Skata. Američki ambasador u Srbiji Kajl Skat izjavio je danas da se odluka predsednika SAD Donalda Trampa o smeni ambasadora ne odnosi na njega i dodao da je već od nove… »
Independent: Tramp opozvao sve ambasadore; Skot: Ne odnosi se na mene

Independent: Tramp opozvao sve ambasadore; Skot: Ne odnosi se na mene

Radio 021 21.01.2017
Ubrzo pošto je postao predsednik Sjedinjenih Američkih Država, Tramp je opozvao sve ambasadore koje je imenovala Obamina administracija, piše "Independent". Kako navodi list, Tramp je zatražio da svim ambasadorima u zemljama širom sveta koje je… »
Morin Kormak ostaje ambasador SAD u BiH

Morin Kormak ostaje ambasador SAD u BiH

Blic 21.01.2017
Odluka predsednika SAD Donalda Trampa o otpuštanju ambasadora koji su imenovani za vreme mandata njegovog prethodnika Baraka Obame ne odnosi se na ambasadora u BiH Morin Kormak, potvrđeno je u Kancelariji Ambasade SAD u BiH za odnose s javnošću. Iz… »
Tramp počeo da menja Ameriku: Opozvao sve ambasadore SAD u svetu!

Tramp počeo da menja Ameriku: Opozvao sve ambasadore SAD u svetu!

Telegraf 21.01.2017
Ova odluka odnosi se na 80 ambasadora postavljenih u zemljama, agencijama ili u specijalnim misijama, navodi britanski list Independent. Ubrzo pošto je položio zakletvu i postao 45. predsednik SAD Donald Tramp je opozvao sve ambasadore u misijama SAD… »
Oglasio se Skot: Trampova odluka o ambasadorima se ne odnosi na mene!

Oglasio se Skot: Trampova odluka o ambasadorima se ne odnosi na mene!

Srbija danas 21.01.2017
Dobio nalog za buduće poslove. Američki ambasador u Srbiji Kalj Skot izjavio je danas da se odluka predsednika SAD Donalda Trampa o smeni ambasadora ne odnosi na njega i dodao da je već od nove administracije dobio nalog za buduće poslove. - Mi smo… »
Uđite u novu luksuznu kuću Baraka Obame: Svaka prostorija je fenomenalna, boje kao da je birala Melanija (FOTO)

Uđite u novu luksuznu kuću Baraka Obame: Svaka prostorija je fenomenalna, boje kao da je birala Melanija (FOTO)

Telegraf 21.01.2017
U elitnom kvartu Kalorama u Vašingtonu, takođe žive Klintonovi, Ivanka Tramp, preduzetnik Džef Bezos, a u blizini se nalazi čak osam ambasada. Sada već bivši predsednik SAD, Barak Obama, juče je zvanično napustio Belu kuću i funkciju predao… »
Telegraf na inauguraciji Donalda Trampa: Fotografije i snimci koje niste mogli da vidite nigde dosad (FOTO) (video)

Telegraf na inauguraciji Donalda Trampa: Fotografije i snimci koje niste mogli da vidite nigde dosad (FOTO) (video)

Telegraf 21.01.2017
Donald Tramp je juče u 18 časova zvanično postao novi predsednik Amerike, a već danas je povukao radikalne poteze i promenio sajt Bele kuće. Donald Tramp juče je i zvanično postao 45. predsednik SAD, a svečanu zakletvu položio je držeći ruku na… »
Fotografija godine: Poslednji pogled Baraka Obame na Belu kuću

Fotografija godine: Poslednji pogled Baraka Obame na Belu kuću

Telegraf 21.01.2017
On je na predsedničkoj funkciji bio sve do juče u podne, a onda je Donald Tramp položio zakletvu čime je zvanično postao 45. predsednik Amerike. Barak Obama juče je i zvanično napustio Belu kuću u kojoj je sa porodicom proveo punih osam godina… »

Vesti dana »