Povezane vesti

Endi frustriran: Ne, nije zbog Novaka

Endi frustriran: Ne, nije zbog Novaka

Vesti online 22.01.2017
Najbolji teniser sveta Endi Marej nije mogao da sakrije frustracije porazom od Miše Zvereva u osmini finala Australijan opena. Mnogi su povukli paralelu sa Novakovim senzacionalnim porazom od Denisa Istomina. - Gledao sam Novakov meč, ali on nije imao… »
Evo koliko Marej "beži" Đokoviću

Evo koliko Marej "beži" Đokoviću

Vesti online 22.01.2017
Dvojica najboljih tenisera planete, Novak Đoković i Endi Marej, doživeli su fijasko na prvog Grend slem sezone u Melburnu. Ipak, ono što je jasno da je Škot profitirao na Australijan openu, kada je u pitanju trka za teniski presto. Ne samo da je… »
Vandevej izbacila Kerberovu

Vandevej izbacila Kerberovu

Dnevnik 22.01.2017
Najbolja teniserka sveta Anđelika Kerber završila je učešće na prvom gren slemu sezone u osmini finala. Bolja od nje bila je 35. teniserka sveta Koko Vandevej sa 6:2, 6:3, posle sat i 10 minuta igre. Kerber je bila daleko od svoje najbolje igre na… »
I Marej završio priču u Melburnu

I Marej završio priču u Melburnu

Dnevnik 22.01.2017
Prvi favorit Endi Marej eliminisan je sa Australijan opena. Njegov san o tituli već u četvrtom kolu ugasio je fantastični Miša Zverev - 7:5, 5:7, 6:2, 6:4. Pedeseti teniser sveta je samo jednom u karijeri stigao ovako daleko na nekom Grend slem… »
Mihail Zverev izbacio Marija

Mihail Zverev izbacio Marija

Politika 22.01.2017
Još jedan tridesetogodišnjak nadmašio sebe i favorita u Melburnu: 7:5, 5:7, 6:2, 6:4. – Nesvakidašnji napredak uz deset godina mlađeg brata Aleksandra do uspeha i plasmana karijere. Među najboljih osam na grend slem turniru u Melburnu neće biti… »
Nesvakidašnje: Amerikanac čestitao Rusu eliminaciju Britanca (VIDEO)

Nesvakidašnje: Amerikanac čestitao Rusu eliminaciju Britanca (VIDEO)

Vesti online 22.01.2017
Jedno od većih iznenađenja na ovogodišnjem izdanju Australijan opena priredio je Rus sa nemačkim pasošem Miša Zverev, koji je u 4. kolu savladao prvog tenisera sveta Endija Mareja sa 3:1. To je toliko oduševilo legendarnog Džona Mekinroa koji je… »
Australijan open: „Seča“ favorita u Melburnu, ispala i najbolja teniserka sveta!

Australijan open: „Seča“ favorita u Melburnu, ispala i najbolja teniserka sveta!

Hot sport 22.01.2017
Anđelika Kerber poražena je u meču osmine finala, prvog ovosezonskog Grend slema, te neće biti u prilici da odbrani trofej osvojen prošle godine. Bolja od nemačke teniserke bila je 35. eeniserka sveta Koko Vandevej, posle dva seta, rezultom 6:2… »
Eliminisana i Kerber, Melburn čeka novu šampionku

Eliminisana i Kerber, Melburn čeka novu šampionku

Sportski žurnal 22.01.2017
Najbolja teniserka sveta Nemica Angelik Kerber i prošlogodišnja šampionka oprostila se od titule u Melburnu, pošto je u osmini finala izgubila od Amerikanke Koko Vandevej 6:2, 6:3. Angelik Kerber se pridružila svetskom broju 1 u muškoj konkurenciju… »
Nema više Novaka i Endija, evo ko je sada glavni favorit na Australijan openu

Nema više Novaka i Endija, evo ko je sada glavni favorit na Australijan openu

Vesti online 22.01.2017
Uoči Australijan opena za glavne favorite na Australijan openu važili su Novak Đoković i Endi Marej, s tim da je malu prednost imao srpski igrač. Pošto su oba tenisera eliminisana u prvoj nedelji turnira, a neki igrači su pružili više nego što… »
AO - Sumrak favorita, eliminisana braniteljka titule!

AO - Sumrak favorita, eliminisana braniteljka titule!

Sportske.net 22.01.2017
Nemačka teniserka Anđelik Kerber neće odbraniti titulu na Otvorenom prvenstvu Australije u Melburnu, pošto je danas u osmini finala izgubila od 35. teniserke sveta Amerikanke Koko Vandevej. Poraz koji je branilac trofeja na Australijan openu doživeo… »
Senzacija u Melburnu: Zverev preslišao Mareja i poslao ga kući na "zimovanje"!

Senzacija u Melburnu: Zverev preslišao Mareja i poslao ga kući na "zimovanje"!

Sportal blic 22.01.2017
San letnje noći prvog tenisera sveta Endija Mareja o osvajanju Australijan opena u košmar je pretvorio Miša Zverev, 50. igrač na ATP listi, senzacijom broj 2 na ovogodišnjem izdanju - 1:3! Foto: Reuters Endi Marej Imao je Endi Marej otvoren put ka… »
Australian Open: Eliminirani Kerber i Murray

Australian Open: Eliminirani Kerber i Murray

Al Jazeera 22.01.2017
Amerikanka Vandeweghe izbacila Kerber, a pedeseti teniser svijeta, Nijemac Mischa Zverev, nadjačao prvaka. Prva teniserka svijeta i braniteljica naslova Australian Opena, Angelique Kerber, priključila se Andyju Murrayju nakon što je i ona završila… »
Prazan i ženski tron: Kerberova nije preživela 4. kolo u Melburnu

Prazan i ženski tron: Kerberova nije preživela 4. kolo u Melburnu

Sportal blic 22.01.2017
Australijan open više nema ko da brani: posle Novaka Đokovića, i šampion u ženskoj konkurenciji je završio turnir - Anđelik Kerber je eliminisana od Koko Vandevej 0:2. Foto: Reuters Oproštaj Anđelik Kerber Prva teniserka sveta, i prvi nosilac u… »
Melburn dobija nove šampione: Posle Đokovića pala i Nemica

Melburn dobija nove šampione: Posle Đokovića pala i Nemica

Vesti online 22.01.2017
Nemica Anđelik Kerber, branilac krune u Melburnu, eliminisana je u osmini finala Australijan opena od Amerikanke Koko Vandevege veoma lako posle dva seta - 6:2, 6:3, za samo sat i 10 minuta igre. Tako će prvi Grend slem sezone da dobije nove vladare… »
Senzacija i kod dama: Eliminisana i Kerber

Senzacija i kod dama: Eliminisana i Kerber

Mondo 22.01.2017
Nakon što je ispao Endi Marej, i prva teniserka sveta završila učešće u osmini finala Australijan Opena. Foto: AP Photo/Dita Alangkara Dva čuda u jednom danu! Posle šokantne eliminacije prvog igrača sveta Endija Mareja, u osmini finala Australijan… »
Novi šok u Melburnu: Vandevege izbacila Kerberovu!

Novi šok u Melburnu: Vandevege izbacila Kerberovu!

Večernje novosti 22.01.2017
Nastavljaju se iznenađenja u Australiji. Posle Endija izgubila i prva teniserka sveta. Koko savladala Anđelik sa 6:2, 6:3. Reč koja najbolje opisuje ovogodišnji Australijan open je bez sumnje – iznenađenje. Nova senzacija se dogodila danas, ovog… »
Rodžer blista od sreće

Rodžer blista od sreće

Vesti online 22.01.2017
Iako su ga mnogi otpisali, vratio se veliki Rodžer Federer na velika vrata. Plasirao se u četvrtfinale Australijan opena posle trilera u pet setova sa Keijem Nišikorijem. Posle meča, Švajcarac nije krio sreću što ponovo igra važnu ulogunu svetskom… »
Federer u četvrtfinalu Australijan opena

Federer u četvrtfinalu Australijan opena

Beta 22.01.2017
Švajcarski teniser Rodžer Federer plasirao se danas u četvrtfinale Otvorenog prvenstva Australije u Melburnu, pošto je pobedio petog tenisera sveta Keija Nišikorija iz Japana posle pet setova, 6:7, 6:4, 6:1, 4:6, 6:3. Četvorostruki osvajač… »
Australijan open: Federer nije poklekao posle maratona

Australijan open: Federer nije poklekao posle maratona

Hot sport 22.01.2017
Švajcarski teniser Rodžer Federer plasirao se danas u četvrtfinale Otvorenog prvenstva Australije u Melburnu, pošto je pobedio petog tenisera sveta Keija Nišikorija iz Japana posle pet setova, 6:7, 6:4, 6:1, 4:6, 6:3. Četvorostruki osvajač… »
Zverev: Ne znam kako sam ostao smiren; Marej: Novakov meč nije uticao na mene

Zverev: Ne znam kako sam ostao smiren; Marej: Novakov meč nije uticao na mene

Večernje novosti 22.01.2017
Ovo je definitivno moj najbolji meč u životu, verovao sam u sebe, znao sam da mogu da mu pariram - kaže Miša. Da li sam propustio priliku? Ne znam, svaka godina je nova šansa - jasan je Endi. Napravio je Miša Zverev senzaciju u Melburnu pobedom… »
Federer preživeo

Federer preživeo

Mondo 22.01.2017
Rekorder po broju osvojenih grend slem trofeja pobedio Nišikorija u pet setova. U četvrtfinale Aus Opena prošli i Vavrinka i Conga. Foto: AP Photo/Dita Alangkara Rodžer Federer potvrdio je da i dalje igra odličan tenis, uprkos tome što je morao da… »
Mari eliminisan sa Australijan opena

Mari eliminisan sa Australijan opena

Beta 22.01.2017
Prvi igrač sveta Endi Mari eliminisan je sa Otvorenog prvenstva Australije, pošto je u osmini finala izgubio od nemačkog tenisera Miše Zvereva sa 3:1 u setovima (5:7, 7:5, 2:6, 4:6). U meču na terenu Rod Lejver arene, levoruki Zverev, 50. na ATP… »
Australijan open: ‘Potop favorita’, i Mari eliminisan (video)

Australijan open: ‘Potop favorita’, i Mari eliminisan (video)

Hot sport 22.01.2017
Prvi igrač sveta Endi Mari eliminisan je sa Otvorenog prvenstva Australije, pošto je u osmini finala izgubio od nemačkog tenisera Miše Zvereva sa 3:1 u setovima (5:7, 7:5, 2:6, 4:6). U meču na terenu Rod Lejver arene, levoruki Zverev, 50. na ATP… »
Još jedna senzacija u Melburnu: Posle Đokovića ispao i Mari

Još jedna senzacija u Melburnu: Posle Đokovića ispao i Mari

Sportski žurnal 22.01.2017
Nemački teniser Miša Zverev priredio je rano jutros senzaciju na Australijen openu eliminisavši broja jedan Endija Marija sa 3:1 u setovima. Posle eliminacije Novaka Đokovića činilo se da prvi teniser sveta Endi Mari ima otvoren put ka osvajanju… »
Tužni Endi: Marej: Đokovićev poraz nije uticao na mene

Tužni Endi: Marej: Đokovićev poraz nije uticao na mene

Sportal blic 22.01.2017
Posle eliminacije Novaka Đokovića, činilo se da Endi Marej ima otvoren put, ali... U četvrtom kolu Australijan opena, Britanac je morao da spakuje kofere... Miša Zverev je napravio senzaciju, a prvi reket sveta nije mogao da veruje šta ga je… »
Novi šok u Melburnu: Ispao Marej

Novi šok u Melburnu: Ispao Marej

Vesti online 22.01.2017
Dvojica najboljih tenisera planete završili su takmičenje na Australijan openu već u prvoj nedelji što se ne pamti kada su u pitanju Grend slemovi. Posle Novaka Đokovića, ispao je i Endi Marej. Prvog reketa sveta neočekivano je pobedio Nemac Miša… »
Šok u Melburnu: Ispao Marej!

Šok u Melburnu: Ispao Marej!

Mondo 22.01.2017
Prvi reket sveta Endi Marej neočekivano je poražen u četvrtoj rundi takmičenja. "Skalp" mu je uzeo Miša Zverev. Da li će Endi Marej ikada osvojiti titulu na Australijan Openu? Ove godine sigurno neće! Endi Marej je posle senzacionalne eliminacije… »
Pad za padom: Marej izgubio 1.020 bodova, tek sad Nole mora da ustane

Pad za padom: Marej izgubio 1.020 bodova, tek sad Nole mora da ustane

Sportal blic 22.01.2017
Porazom u četvrtoj rundi Australijan opena (1:3 od Zvereva), prvi teniser sveta je pao ispod 12 hiljada bodova na ATP listi. Foto: Reuters Novak Đoković i Endi Marej Endi Marej je branio u Melburnu prošlogodišnje finale, odnosno 1.200 bodova, a sa… »
Ispade i Endi Mari!

Ispade i Endi Mari!

Mozzart sport 22.01.2017
Od njega je bolji bio Miša Zverev s 3:1 u setovima. Miša Zverev napravio je senzaciju u osmini finala Australijan opena pošto je sa 3:1 u setovima savladao prvog tenisera sveta Britanca Endija Marija (7:5, 5:7, 6:2, 6:4). Dakle, prvi reket sveta nije… »

Vesti dana »