Povezane vesti

Nesportsko ponašanje: Birčević suspendovan zbog incidenta na meču sa FMP-om

Nesportsko ponašanje: Birčević suspendovan zbog incidenta na meču sa FMP-om

Sportal blic 23.01.2017
Stefan Birčević će propustiti derbi narednog kola ABA lige u Podgorici. Krilni centar Partizana nesportski je reagovao na ono što je smatrao provokacijama od strane trenera FMP-a, Branka Maksimovića, pa su igrači oba tima u subotu veče morali da… »
Posledica nepromišljenosti - Birčević ne igra u Podgorici!

Posledica nepromišljenosti - Birčević ne igra u Podgorici!

Sportske.net 23.01.2017
Krilni centar Partizana Stefan Birčević učinio je medveđu uslugu svom klubu time što se nesportski poneo po završetku meča sa FMP Železnikom. Nesportsko ponašanje Stefana Birčevića po završetku utakmice 18. kola regionalne lige između… »
Ovo im nikako nije trebalo: Partizan značajno oslabljen, pred važno gostovanje u Podgorici! (video)

Ovo im nikako nije trebalo: Partizan značajno oslabljen, pred važno gostovanje u Podgorici! (video)

Hot sport 23.01.2017
Zbog incidenta po završetku meča sa FMP-om, Stefan Burčević je suspendovan za naredni meč ABA lige, koji će Partizan odigrati protv Budućnosti. Krilni centar Partizana, burno je odreagovao na provokaciju gostujućeg trenera, Branka Maksimovića pa… »
Problem za Partizan: Oštra kazna pred veliki derbi (VIDEO)

Problem za Partizan: Oštra kazna pred veliki derbi (VIDEO)

Vesti online 23.01.2017
Utakmicu između Partizana i FMP-a, odigranu u okviru 19. kola ABA lige, pored dobre partije crno-belih obeležili su i incidenti. Gosti su krajem prvog poluvremena povukli ekipu sa terena posle vulgarnog skandiranja sa tribina, a po završetku meča… »
Maksimović: Baš sam ljut, uzeo sam tajm-aut zato što mi se igrač nije bacio za loptu... Da makar izgubiš kao čovek...

Maksimović: Baš sam ljut, uzeo sam tajm-aut zato što mi se igrač nije bacio za loptu... Da makar izgubiš kao čovek...

Sportski žurnal 23.01.2017
Branko Maksimović, trener FMP-a, žali što njegov tim u Pioniru nije pružio maksimum. U prošloj utakmici ABA lige FMP je u Železniku mučio Partizan. Mučio ga je u svim utakmicama - a igrali su ih mnogo - prošle sezone. Zato su pred novi meč… »

Vesti dana »