Povezane vesti

Nova voditeljka: Ana Mihajlovski će u “Ja imam talenat” dobiti pojačanje? (foto)

Nova voditeljka: Ana Mihajlovski će u “Ja imam talenat” dobiti pojačanje? (foto)

Svet & Skandal 24.01.2017
U jedanaestoj epizodi šoua “Ja imam talenat” voditeljki Ani Mihajlovski će se pridružiti njena koleginica i prijateljica Marijana Mićić. Ana je emisiju najavila u bade mantilu i bez šminke. “Vi ste dobili 11. emisiju najgledanijeg talent šou… »
Nekada su zajedno zasmejavale Srbiju: Ani Mihajlovski će se u Talentu pridružiti nova voditeljka!

Nekada su zajedno zasmejavale Srbiju: Ani Mihajlovski će se u Talentu pridružiti nova voditeljka!

Kurir 24.01.2017
U jedanaestoj epizodi talnt šoua "Ja imam talenat" voditeljki Ani Mihajlovski će se pridružiti njena koleginica i prijateljica Marijana Mićić. Ana je emisiju najavila u bade mantilu i bez šminke, a društvo na masaži pravila joj je voditeljka… »
(Foto) da vidite na šta to liči: Nećete verovati kakva je Ana Mihajlovski bez šminke!

(Foto) da vidite na šta to liči: Nećete verovati kakva je Ana Mihajlovski bez šminke!

Kurir 24.01.2017
Voditeljku Anu Mihajlovski smo navikli da gledamo uvek doteranu, sa šminkom i frizurom. Međutim, Ana je novu epizodu emisije "Ja imam talenat" odlučila da najavi potpuno prirodna. Voditeljka se prvo prošetala u bade mantilu, a kasnije pozirala bez… »

Vesti dana »