Povezane vesti
Takmičar pokušao da prekrši pravilo "Slagalice" i ipak pobedio
Noizz 24.01.2017
U epizodi najpopularnijeg našeg kviza „Slagalica”, koja je emitovana u ponedeljak, jedan od takmičara pokušao je da se na nedozvoljen način „izvuče” iz problema, ali nije uspeo pošto ga je voditeljka osujetila u toj nameri. Pojedini takmičari u… »
Takmičar pokušao da izvede prevaru u Slagalici, pogledajte kako ga je voditeljka zaustavila (VIDEO)
Telegraf 24.01.2017
U drugom delu igre "Moj broj", broj do kog je trebalo doći je 857, uz pomoć brojeva 8, 6, 2, 1, 10 i 25. Na mestu plavog takmičara u jučerašnjoj, 6.481. Slagalici bio je Emil Ikonić, a kao crveni takmičar, prvi put u kvizu, bio je Željko Vasić. OVAJ… »
Vesti dana »
Prvo oglašavanje vlasnika bara koji je izgoreo u Švajcarskoj: Odbio da da intervju, rekao samo da je bar redovno proveravala inspekcija
Dnevnik pre 2 satajoš 30 povezanih
Ovi detalji tragedije u Švajcarskoj su i dalje misterija: Desetine mrtvih, među nestalima i Srbin Stefan: Šta sve znamo o stravičnom požaru u novogodišnjoj noći (foto, video)
Blic pre 13 minutajoš 59 povezanih
Veliki povratak na horizontu? Alimpijević otkrio detalje oko Kalinića i reprezentacije!
Hot sport pre 1 satjoš 90 povezanih
Spremite se za pravu zimu: U Srbiji večeras kiša, a evo kada počinje sneg
Nova pre 2 satajoš 22 povezane



