Povezane vesti

Džeksonova ćerka: Moj otac je ubijen!

Džeksonova ćerka: Moj otac je ubijen!

Mondo 25.01.2017
Paris Džekson je uzburkala medije izjavom da je apsolutno sigurna da je njen otac zapravo ubijen. Paris Džekson (18) tvrdi da je njen otac, pokojni kralj popa, Majkl Džekson zapravo ubijen, kao i da je sve u vezi sa njegovom smrću bila "nameštaljka"… »
Paris Džekson: Moj tata je ubijen!

Paris Džekson: Moj tata je ubijen!

Večernje novosti 25.01.2017
Ćerka Majkla Džeksona je šokirala svet svojom poslednjom izjavom. U prvom velikom intervjuu koji je dala za "Rolling Stone" Paris je izjavila da je ubeđena da je smrt kralja popa 2009. bila nameštaljka. Pevač je preminuo usled prekomerne doze leka… »
Ćerka Michaela Jacksona uverena da je njen tata ubijen

Ćerka Michaela Jacksona uverena da je njen tata ubijen

25.01.2017
"Svi u porodici to znaju", rekla je. U novom intervjuu za Rolling Stone, ćerka Michaela Jacksonsa otvoreno je progovorila o smrti svog oca. U svom prvom detaljnom intervjuu, Paris (18) je insinuirala da je njen otac ubijen. "Apsolutno", rekla je za… »
Kralj popa je ubijen? Ćerka Majkla Džeksona o drogi, silovanju i pokušajima da sebi oduzme život

Kralj popa je ubijen? Ćerka Majkla Džeksona o drogi, silovanju i pokušajima da sebi oduzme život

Blic 25.01.2017
Ćerka pokojnog kralja popa šokirala je javnost novim intervjuom u kojem je iznela tvrdnje da je njen otac ubijen, kao i da je ona nekoliko puta pokušala da se ubije jer je bila silovana. Paris Džekson (18) sumnja da je smrt Majkla Džeksona sumnjiva… »
Ćerka kralja popa šokirala javnost: "Bila sam žrtva silovanja sa 14 godina"

Ćerka kralja popa šokirala javnost: "Bila sam žrtva silovanja sa 14 godina"

Press 25.01.2017
Pariz Džekson, ćerka kralja popa u intervjuu za “Rolling Stone” otkrila je da je bila žrtva silovanja. Naime, na nju je nasrnuo nepoznati muškarac koji je bio dosta stariji od nje, a nakon toga je pokušala i da se ubije nekoliko puta. foto… »

Vesti dana »