Povezane vesti

Topalko otkrio porodičnu tajnu koja je mnoge iznenadila: Zamalo da Helena ne bude rođena...(FOTO)

Topalko otkrio porodičnu tajnu koja je mnoge iznenadila: Zamalo da Helena ne bude rođena...(FOTO)

Story 27.01.2017
Popularni pevač Milan Topalović Topalko otkrio je da se sa suprugom Vesnom imao ozbiljan razgovor kada je ona pre 20 godina neplanirano zatrudnela. Pevač Milan Topalović Topalko i njegova supruga Vesna su bili veoma mladi, pa nisu očekivali da u tim… »
Topalko otkriva porodične tajne: Moja Vesna razmišljala da abortira, Helenu sam dobio sa 20 godina!

Topalko otkriva porodične tajne: Moja Vesna razmišljala da abortira, Helenu sam dobio sa 20 godina!

Kurir 27.01.2017
Pevač Milan Topalović Topalko ispričao je kako su on i njegova supruga Vesna dobili ćerku Helenu, kako sam kaže, potpuno neplanski. "Uopšte nismo planirali dete. Imali smo 20 godina, ali to je bila božja volja. Ja sam bio hrabriji od Vesne iako sam… »
Topalko priznao da je moglo da se desi da nema ćerku

Topalko priznao da je moglo da se desi da nema ćerku

Vesti online 27.01.2017
Milan Topalović Topalko otkrio je da je moglo da se desi da ne postane otac i da mu život bude totalno drugačiji. Glavni razlog je bila njegova supruga. Naime, njegova supruga Vesna je htela da abortira njihovu ćerku Helenu, nakon što je sa 20 godina… »

Vesti dana »