Povezane vesti

Sukob u garaži Delta sitija Marinko Rokvić se potukao zbog parkinga (video)

Sukob u garaži Delta sitija Marinko Rokvić se potukao zbog parkinga (video)

Večernje novosti 28.01.2017
U garaži Tržnog centra "Delta siti" danas se, nešto pre 16 časova, pevač Marinko Rokvić potukao sa mladićem I. A. i njegovom devojkom, a do sukoba je došlo zbog parking mesta. U garaži Tržnog centra "Delta siti" danas je, nešto pre 16 časova… »
(Video) Nakon marinkovog incidenta, oglasio se Nikola Rokvić: Strašno, baš sam zatečen!

(Video) Nakon marinkovog incidenta, oglasio se Nikola Rokvić: Strašno, baš sam zatečen!

Kurir 28.01.2017
Nakon incidenta koji je izazvao Marinko Rokvić, oglasio se i njegov sin Nikola. Marinko Rokvić danas je fizički napao momka i devojku u garaži tržnog centra u Beogradu. Do konflikta je došlo zbog parking mesta, a kako Kurir ekskluzivno saznaje… »
Traži ga policija: Marinko Rokvić udario devojku?!

Traži ga policija: Marinko Rokvić udario devojku?!

Mondo 28.01.2017
Pevač je navodno napao par u garaži tržnog centra, ali on tvrdi da je situacija bila obrnuta! Pevač Marinko Rokvić je u subotu, danas, oko 15.45 sati fizički napao momka i devojku u garaži tržnog centra Delta Siti u Beogradu, tvrdi "Telegraf". Do… »
Marinkova verzija fizičkog obračuna: On je krenuo da me udari, a njegova devojka je skočila na mene!

Marinkova verzija fizičkog obračuna: On je krenuo da me udari, a njegova devojka je skočila na mene!

Kurir 28.01.2017
Marinko Rokvić fizički je napao momka i devojku u tržnom centru zbog parking mesta. Nakon što je nalupao momka I. A. i devojku B. D. pevač je pobegao sa suprugom, a na licu mesta je izneo svoju verziju događaja. Marinko tvrdi da nikoga nije napao… »
Obračun u tržnom centru: Marinko Rokvić devojci lupio šamar, momku rascepao arkadu zbog parkinga!

Obračun u tržnom centru: Marinko Rokvić devojci lupio šamar, momku rascepao arkadu zbog parkinga!

Kurir 28.01.2017
Pevač Marinko Rokvić danas je oko 15.45 sati fizički napao momka i devojku u garaži tržnog centra Delta Siti u Beogradu! Do konflikta je navodno došlo zbog parking mesta. Muškarac I.A, navodno je krenuo da se parkira, da bi Marinko Rokvić, koji je… »

Vesti dana »