Povezane vesti
"Sipali joj drogu"
Mondo 29.01.2017
Glumica koja je nedavno završila na psihijatriji zbog bizarnog ponašanja, otkrila da su joj prijatelji podmetnuli drogu. Glumica Miša Barton nedavno je primećena kako vrišti o smaku sveta polugola u dvorištu svoje kuće, nakon čega su reagovali policija i… »
Miša Barton: Podmetnuli su mi drogu u piće
RTS 29.01.2017
Nakon što je puštena iz bolnice, glumica Miša Barton tvrdi da joj je podmetnuta droga u piće dok je proslavljala 31. rođendan sa prijateljima, a sada ohrabruje žene da uče iz njenog ličnog iskustva. U četvrtak je nekadašnja protagonistkinja tinejdžerske… »
Glumica priznala uzork "sloma": Sipali su mi drogu za silovanje u piće
Vesti online 29.01.2017
Holivudska glumica Miša Barton hospitalizovana je u Los Anđelesu nakon što je vikala besmislice sa terase i uznemiravala komšije. Iako su na prvi pogled mislili da je doživela nervni slom, Miša je ispričala da je bila pod dejstvom narkotika. Bartonova je… »
"Sipali su mi drogu u piće": Oglasila se posrnula zvezda nakon incidenta
Blic 29.01.2017
Holivudska glumica Miša Barton hitno je hospitalizovana pre nekoliko dana i odvedena na psihijatriju, nakon što je pronađena kako polugola vrišti u dvorištu kuće u kojoj živi. Međutim, prema najnovijim informacijama, glumica je puštena iz bolnice, a… »
Vesti dana »
Uživo U Crnoj Gori po prvi put samit zemalja Zapadnog Balkana sa EU
Slobodna Evropa pre 21 minutajoš 28 povezanih
Vučić:Važan sastanak sa Fon der Lajen, Kostom, Makronom i Mercom o EU perspektivi Srbije
RTV pre 10 minutajoš 25 povezanih
Sastanak Putina i Trampa? Kremlj otkrio kakve su šanse za susret dvojice lidera
Večernje novosti pre 1 satjoš 22 povezane
Srbija se crveni zbog njih, a ne 1:5 u Meksiku: Ko je odjavio Paunovića i da li ih treba kazniti?
Mondo pre 1 satjoš 25 povezanih





