Povezane vesti

Nikolić očekuje kandidaturu, Stefanović čeka Vučića

Nikolić očekuje kandidaturu, Stefanović čeka Vučića

Dnevnik 31.01.2017
Predsednik Srbije Tomislav Nikolić izjavio je da ima ne samo 82 odsto, nego sto odsto podrške SNS-a da bude kandidat na predsedničkim izborima. – Valjda kada stranka nekog predloži, on ima podršku 100 odsto – primetio je on. Smatra da ne postoji… »
Ekskluzivno Tomislav Nikolić: SNS je za mene 100 posto! Ja sam ih i napravio

Ekskluzivno Tomislav Nikolić: SNS je za mene 100 posto! Ja sam ih i napravio

Kurir 31.01.2017
Nema razloga da me ne podržavaju, nisam se nikad zamerao politici stranke, ja sam je osnovao, ja i sada smatram da je to najjača stranka, rekao predsednik. Predsednik Srbije Tomislav Nikolić otvoreno poručuje da ima sto odsto podrške unutar SNS, a ne… »
Nikolić očekuje podršku: Osnovao i nikad se zamerio SNS-u

Nikolić očekuje podršku: Osnovao i nikad se zamerio SNS-u

N1 Info 31.01.2017
Predsednik Srbije Tomislav Nikolić izjavio je da nema razloga da ga Srpska napredna stranka (SNS) ne podrži kao kandidata na predstojećim predsedničkim izborima i da očekuje stopostotnu podršku SNS. "Nema razloga da me ne podržavaju, nisam se nikad… »
Nikolić uveren u podršku SNS! A šta kažu članovi

Nikolić uveren u podršku SNS! A šta kažu članovi

Mondo 31.01.2017
Predsednik Srbije Tomislav Nikolić izjavio je da ima 100 odsto podrške unutar SNS i da ne postoji razlog da ga stranka ne podrži, ako on bude njen kandidat za predsednika. Članovi stranke drugačije misle... Foto: Tanjug, Sava Radovanović List… »
Kovačević: Vučić ima potrebe za sve više i više vlasti

Kovačević: Vučić ima potrebe za sve više i više vlasti

Nova ekonomija 31.01.2017
Dramski pisac Siniša Kovačević siguran je da će Aleksandar Vučić biti kandidat vladajuće većine na predsedničkim izborima. Ističe da adresar SNS-a spada na "dva slova" - Vučića i aktuelnog predsednika Tomislava Nikolića, a da se premijer… »
Nikolić očekuje stopostotnu podršku SNS-a

Nikolić očekuje stopostotnu podršku SNS-a

Novi magazin 31.01.2017
Predsednik Srbije Tomislav Nikolić izjavio je da nema razloga da ga Srpska napredna stranka (SNS) ne podrži kao kandidata na predstojećim predsedničkim izborima i da očekuje stopostotnu podršku SNS. "Nema razloga da me ne podržavaju, nisam se nikad… »
Nikolić: Uz mene je 100 odsto naprednjaka

Nikolić: Uz mene je 100 odsto naprednjaka

Blic 31.01.2017
Predsednik Srbije Tomislav Nikolić izrazio je uverenje da ima 100 odsto podrške u Srpskoj naprednoj stranci za kandidaturu na predsedničkim izborima. - Ne postoji razlog da me stranka ne podržava. Nisam se nikad zamerao politici stranke, ja sam je… »
Nikolić: Imam 100 odsto podrške naprednjaka

Nikolić: Imam 100 odsto podrške naprednjaka

Radio 021 31.01.2017
Predsednik Srbije Tomislav Nikolić izrazio je uverenje da ima 100 odsto podrške u Srpskoj naprednoj stranci za kandidaturu na predsedničkim izborima. "Ne postoji razlog da me stranka ne podržava. Nisam se nikad zamerao politici stranke, ja sam je… »
Nikolić: Imam 100 odsto podrške unutar SNS

Nikolić: Imam 100 odsto podrške unutar SNS

Pravda 31.01.2017
BEOGRAD - Predsednik Srbije Tomislav Nikolić izjavio je danas da ima sto odsto podrške unutar Srpske napredne stranke i da ne postoji razlog da ga stranka ne podrži, ako on bude njen kandidat za predsednika. – Ja to nisam istraživao, ali ne znam… »
Nikolić: Imam 100 odsto podrške unutar SNS

Nikolić: Imam 100 odsto podrške unutar SNS

Telegraf 31.01.2017
Prema Nikolićevim rečima, empirijski podaci govore da ima ogromnu većinu, "sto odsto podrške unutar Srpske napredne stranke, a ne 82 odsto, koliko je procenila njegova savetnica Stanislava Pak. Predsednik Srbije Tomislav Nikolić izjavio je danas da… »

Vesti dana »