Povezane vesti

Koliko će bivši klubovi zaraditi od Lukinog transfera?

Koliko će bivši klubovi zaraditi od Lukinog transfera?

Sportske.net 01.02.2017
Srpski reprezentativac Luka Milivojević realizovao je transfer u Kristal Palas a osim Olimpijakosa ruke trljaju i srpski klubovi koji koji će dobiti svoj deo kolača. Transfer Luke Milivojevića u engleski Kristal Palas napunio je kasu aktuelnog… »
Solidarnost: Milivojević “časti” bivše klubove sa 650.000 evra!

Solidarnost: Milivojević “časti” bivše klubove sa 650.000 evra!

Sportal blic 01.02.2017
Luka Milivojević je novi igrač Kristal Palasa! Tim iz Londona je za usluge našeg reprezentativca iskeširao 14 miliona evra, a ruke zadovoljno trljaju i bivše ekipe za koje je nastupao. Foto: Aleksandar Dimitrijević / RAS Srbija Luka Milivojević… »
Zvezda dobija mrvice od 14 miliona evra

Zvezda dobija mrvice od 14 miliona evra

Vesti online 01.02.2017
Transferu Luke Milivojevića iz Olimpijakosa u Kristal Palas obradovali su se i srpski klubovi za koje je nastupao naš reprezentativac. Kako prenosi Mocartsport na osnovu takozvanog Fonda solidarnosti 5% od obeštećenja koje iznosi 14 miliona evra… »
Milivojević uzbuđen zbog dolaska u Krisal Palas: Premijer liga je najbolja na svetu

Milivojević uzbuđen zbog dolaska u Krisal Palas: Premijer liga je najbolja na svetu

Večernje novosti 01.02.2017
Ja sam defanzivni vezni igrač, onaj koji pokušava da kontroliše utakmicu i donese timu ravnotežu, rekao je srpski internacionalac navijačima. Srpski fudbaler Luka Milivojević rekao je u svom prvom intervjuu kao igrač Kristal Palasa da je jako… »
Kako se deli novac od Milivojevićevog transfera: Stotka na Marakani, 200.000 na Banjici, u Kragujevac ide 400.000 evra

Kako se deli novac od Milivojevićevog transfera: Stotka na Marakani, 200.000 na Banjici, u Kragujevac ide 400.000 evra

Mozzart sport 01.02.2017
Živeo Fond solidarnosti. Kad je muka - tu je Luka! Slave transfer Luke Milivojevića u Olimpijakosu - kako ne i ne bi kad su dobili 14.000.000 evra, a možda će još 2.000.000 - a obradovala su mu se i tri srpska kluba u kojima je naš reprezentativac… »
Lepa vest: Zvezda profitirala od prodaje Milivojevića u Kristal Palas

Lepa vest: Zvezda profitirala od prodaje Milivojevića u Kristal Palas

Hot sport 01.02.2017
Bivši fudbaler Crvene zvezde Luka Milivojević novi je član Kristal Palasa, a profit od celog posla izvućiće i tri tima iz Srbije. Bio je jedan od ključnih igrača Olimpijakosa. To je dovelo do rekordnog transfera u Kristal Palas vrednog 15 miliona… »
Milivojević: Veoma sam uzbuđen zbog dolaska u Premijer ligu

Milivojević: Veoma sam uzbuđen zbog dolaska u Premijer ligu

Vesti online 01.02.2017
Srpski fudbalski reprezentativac Luka Milivojević rekao je danas da je jako uzbuđen što je došao u Premijer ligu i ekipu Kristal Palasa. Milivojević je stigao na Ostrvo iz Olimpijakosa u transferu vrednom 14 miliona evra, a obavezao se na… »
Prvi intervju na ostrvu: Milivojević poslao poruku navijačima: Ja kontrolišem igru! /video/

Prvi intervju na ostrvu: Milivojević poslao poruku navijačima: Ja kontrolišem igru! /video/

Sportal blic 01.02.2017
Veliki korak napred za Luku Milivojevića! Fudbalski reprezentativac Srbije je poslednjeg dana prelaznog roka pojačao Kristal Palas. Tim iz Londona platio je Olimpijakosu 14 miliona evra, a sada već bivši vezista crveno-belih, poslao je jasnu poruku… »
Lukin prvi intervju u dresu Palasa: Dao sam šest golova na 17 utakmica - što je malo čudno za mene

Lukin prvi intervju u dresu Palasa: Dao sam šest golova na 17 utakmica - što je malo čudno za mene

Mozzart sport 01.02.2017
"Bio sam uspešan", nasmejao se srpski reprezentativac. Prelazak Luke Milivojevića u Kristal Palas bio je jedan od većih transfera poslednjeg dana prelaznog roka, a mi u redakciji MOZZART Sporta možemo malo i da se pohvalimo da smo imali ekskluzivu i… »

Vesti dana »