Povezane vesti

A sada, nešto sasvim drugačije: Partizan priziva ‘Babarogu’ pred večiti derbi (video)

A sada, nešto sasvim drugačije: Partizan priziva ‘Babarogu’ pred večiti derbi (video)

Hot sport 04.02.2017
Košarkaše Partizana sutra od 18 časova očekuje večiti derbi u okviru ABA lige, pa su na fejsbuk stranici crno-belih odlučili da objave veoma zanimljivu najavu za duel sa Crvenom zvezdom. I dok se video sastoji od uobičajenih scena – dobri potezi… »
Zanimljiva Partizanova pozivnica navijačima na derbi (VIDEO)

Zanimljiva Partizanova pozivnica navijačima na derbi (VIDEO)

Vesti online 04.02.2017
U nedelju od 18 sati u hali Aleksandar Nikolić biće odigran večiiti košarkaški derbi između Partizana i Crvene zvezde, a sve u okviru 21. kola ABA lige. Upravo su crno-beli ti koji su poslednji uspeli da savladaju crveno-bele u ligaškom delu… »
Tomas: Partizanova publika je bučnija i luđa od Zvezdine

Tomas: Partizanova publika je bučnija i luđa od Zvezdine

Večernje novosti 04.02.2017
Bilo je dosta zastava, transparenata... Ali i kada sam igrao protiv Zvezde sa Barselonom i tada je bilo jako dobro i napeto - rekao je košarkaš Anadolu Efesa. Košarkaši Anadolu Efesa savladali su Crvenu zvezdu u Beogradu (86:72), ostvarivši, možda i… »
Andrić i Birčević o težini izazova: Treba zaustaviti mnogo Zvezdinih igrača, ali daćemo sve od sebe pred "grobarima"…

Andrić i Birčević o težini izazova: Treba zaustaviti mnogo Zvezdinih igrača, ali daćemo sve od sebe pred "grobarima"…

Sportal blic 04.02.2017
Odsustvo Stefana Birčevića zbog suspenzije posle prijave arbitra Jovčića nakon utakmice sa FMP, se prilično osetilo u igri Partizana u Podgorici. Jedini reprezentativac crno-belih „odležao“ je tu kaznu i u nedelju će igrati prvi derbi pred… »
Novica: Zvezda zaslužuje respekt, a mi moramo da iskidamo ovaj derbi!

Novica: Zvezda zaslužuje respekt, a mi moramo da iskidamo ovaj derbi!

Mozzart sport 04.02.2017
Kapiten i trener Partizana pozvali navijače da im u što većem broju pomognu pred sutrašnji derbi (18.00) protiv opravdano favorizovanog večitog rivala. Srpski košarkaški derbi, koji je na programu u nedelju u Hali Pionir od 18 časova, kao retko… »
Džikić: Pozivam naše navijače da pomognu! Veličković: Da se ogulimo i iskidamo za derbi

Džikić: Pozivam naše navijače da pomognu! Veličković: Da se ogulimo i iskidamo za derbi

Sportski žurnal 04.02.2017
Ulaznice za nedeljni meč Partizan – Crvena zvezda (18 časova) se neće naći u slobodnoj prodaji. Dvadeset i prvo kolo ABA lige donosi meč između dva prvoplasirana tima regioanlnog šampionata. U nedelju od 18 časova crno-beli dočekuju ekipu… »
Džikić pred derbi: Ne pobeđuje uvek kvalitetniji tim…

Džikić pred derbi: Ne pobeđuje uvek kvalitetniji tim…

Hot sport 04.02.2017
Uoči derbija protiv Crvene zvezde, trener Partizana Aleksandar Džikić je umereni optimista. Derbi 21. kola ABA j.t.d. lige donosi meč između dva prvoplasirana tima regionalnog šampionata. U nedelju, 05. februara od 18 časova, Partizan dočekuje… »
Veličković pred Zvezdu: Da se ogulimo i iskidamo

Veličković pred Zvezdu: Da se ogulimo i iskidamo

Mondo 04.02.2017
Kapiten Partizana dan pred derbija stavlja najveći akcenat na pristup toj utakmici. Džikić poziva navijače da pomognu. Foto: MN Press Partizan (15-5) - Crvena zvezda mts (20-0), drugi put ove sezone! U velikom derbiju ABA lige, duelu dve najuspešnije… »
Tiket dana: Danas se kladimo na mečeve iz top liga

Tiket dana: Danas se kladimo na mečeve iz top liga

Hot sport 04.02.2017
Prvi dan vikenda donosi mnoge mečeve u Evropi, a mi smo izabrali utakmice iz najjačih liga po kvotama kladionice "Maxbet". KRISTAL P. – SANDERLEND 1 (1.70) Posle pobede nad Barlnijem, domaćin je najavio beg iz opasne zone i treba da poentiraju kod… »
Delije pafos: Ovako su fudbaleri Crvene zvezde sinoć bodrili četu Dejana Radonjića (foto)

Delije pafos: Ovako su fudbaleri Crvene zvezde sinoć bodrili četu Dejana Radonjića (foto)

Hot sport 04.02.2017
Fudbaleri Zvezde nalaze sa daleko od Beograda, ali su njihove misli juče bile usmerene ka košarkaškoj sekciji, koja je vojevala evroligašku bitku protiv Anadolu Efesa. Sinoć je u hotelu “Aleksandar Veliki”, gde u kiparkom gradu Pafosu borave… »
"Navijači Partizana su bučniji, luđi od Zvezdinih"

"Navijači Partizana su bučniji, luđi od Zvezdinih"

Vesti online 04.02.2017
Kada je Zvezda u trećoj četvrtini smanjila veliku prednost Anadolu Efesa, na scenu je stupio Dešon Tomas i trojkama uništio nadu crveno-belima da mogu da se vrate u igru. Amerikanac je rekao da je teško igrati u ovakvoj atmosferi, ali je znao i za… »
Džikić za "Blic TV" o ostanku u Partizanu: Možda Makedonci znaju nešto što ja ne znam

Džikić za "Blic TV" o ostanku u Partizanu: Možda Makedonci znaju nešto što ja ne znam

Sportal blic 04.02.2017
Posle poraza u Podgorici od Budućnosti, košarkaši Partizana imali su celu nedelju za pripremu večitog derbija, pošto nisu imali obaveza u FIBA ligi šampiona. Ipak Aleksandar Dzikić ni jedan trening nije odradio u kompletnom sastavu pred duel 21… »
Čarls Dženkins: Sami smo sebi iskopali rupu protiv Efesa

Čarls Dženkins: Sami smo sebi iskopali rupu protiv Efesa

Hot sport 04.02.2017
Košarkaši Crvene zvezde sinoć su porazom od Anadolu Efesa prekinuli niz od sedam uzastopnih pobeda u Evroligi, a američki bek u redovima crveno-belih iskreno je priznao da ih je rival prosto nadigrao. Čarls Dženkins smatra da je ključni period… »
Dženkins: Iskopali smo sebi rupu iz koje je bilo teško izaći, Simonović: Na zagrevanju sam bio skroz iscrpljen

Dženkins: Iskopali smo sebi rupu iz koje je bilo teško izaći, Simonović: Na zagrevanju sam bio skroz iscrpljen

Večernje novosti 04.02.2017
Promašivali smo bacanja, imali smo izgubljene lopte, pravili smo greške koje ne smeju da se prave protiv ovakvog tima i to je to - kaže Čarls. Košarkaši Crvene zvezde ocenili su da su zasluženo izgubili od Efesa u Evroligi, ali i da poraz neće… »
Mitrović: Efes kaznio svaki naš propust

Mitrović: Efes kaznio svaki naš propust

Mondo 04.02.2017
"Iskopali smo sebi rupu krajem druge četvrtine i bilo je teško iz nje izaći", poručio je Čarls Dženkins posle poraza Zvezde od turskog tima (72:86). Foto: MN Press Košarkaši Efesa pobedili su Crvenu zvezdu u 21. kolu Evrolige (86:72) i tako… »
Kraj: Crvena zvezda - Anadolu Efes 72:86

Kraj: Crvena zvezda - Anadolu Efes 72:86

Večernje novosti 04.02.2017
Izabranici Dejana Radonjića u dovrani “Aleksandar Nikolić” poraženi su od turskog tima, koji je jedan od retkih sa dve pobede protiv srpskog i regionalnog prvaka - 86:72. Košarkaši Crvene zvezde nisu uspeli da nastave fenomenalnu trijumfalnu… »
Efes prekinuo Zvezdinu seriju!

Efes prekinuo Zvezdinu seriju!

Danas 03.02.2017
Košarkaši Crvene zvezde poraženi su od Anadolu Efesa 86:72 u hali „Aleksandar Nikolić“ u meču 21. kola Evrolige. Crveno-beli su, kako prenosi B92 na svom sajtu, tako prekinuli sjajnu seriju od sedam uzastopnih pobeda u elitnom takmičenju, a 13… »
Radonjić: Ako u narednim danima bude još poraza, za mene to neće biti nikakvo iznenađenje

Radonjić: Ako u narednim danima bude još poraza, za mene to neće biti nikakvo iznenađenje

Sportal blic 03.02.2017
Trener košarkaša Crvene zvezde Dejan Radonjić mirno je prihvatio poraz od Efesa sa 72:86 u 21. kolu Evrolige, kojim je prekinuta serija od sedam trijumfa crveno-belih u elitnom takmičenju. "Čestitke Efesu na pobedi. Meč u kojem smo na startu imali… »
Efes u Beogradu prekinuo Zvezdinu seriju

Efes u Beogradu prekinuo Zvezdinu seriju

Večernje novosti 03.02.2017
Čudesni marš srpskog šampiona preko najvećih evropskih imena zaustavljen je pred njegovim navijačima u dvorani “Aleksandar Nikolić” - 86:72. SVE ima svoj kraj, pa i fascinantna pobednička serija košarkaša Crvene zvezde duga rekordnih sedam… »
Iz minuta u minut: Zvezda - Efes 72:86

Iz minuta u minut: Zvezda - Efes 72:86

Sportal blic 03.02.2017
Košarkaši Crvene zvezde izgubili su od Efesa sa 72:86 21. kola Evrolige, a sva zbivanja sa ovog susreta mogli ste da pratite uz Blicsport.rs. KRAJ Zvezda - Efes 72:86! 39' - Publika bodri ljubimce, ali... Kraj Zvezdine serije pobeda je - i definitivno… »
Kraj čudesne serije: Zvezda izgubila od Efesa i pred "delijama"!

Kraj čudesne serije: Zvezda izgubila od Efesa i pred "delijama"!

Sportal blic 03.02.2017
Košarkaši Crvene zvezde doživeli su prvi poraz posle sedam uzastopnih evroligaških trijumfa, a kao u prvom delu sezone, od njih je bio bolji Efes, koji je u 21. kolu Evrolige trijumfovao u hali "Aleksandar Nikolić" sa 72:86. Davali su sve od sebe… »

Vesti dana »