Povezane vesti

Dejvis kup: Đokoviću zao što je Medvedev morao da preda meč, Rusi zadivljeni atmosferom u Nišu

Dejvis kup: Đokoviću zao što je Medvedev morao da preda meč, Rusi zadivljeni atmosferom u Nišu

Hot sport 04.02.2017
Srpski teniser Novak Đoković rekao je da mu je žao što je Rus Danil Medvedev zbog zdravstvenih tegoba morao da preda meč Dejvis kupa. -Tako ne želite da završite ni jedan meč, naročito ne kada igrate za reprezentaciju. Krivo mi je jer se Medved… »
Australijanci i Francuzi ekspresno u četvrtfinalu Dejvis kupa, mogi li i Srbi?

Australijanci i Francuzi ekspresno u četvrtfinalu Dejvis kupa, mogi li i Srbi?

Mozzart sport 04.02.2017
Našem timu, ali i Italiji i SAD-u dublovi bi danas takođe mogli da obezbede trijumf i prolaz u dalje takmičenje. Srpski par protiv Ruskog na teren u Čairu izlazi od 16 časova. Subota je, tradicionalno u Dejvis kupu rezervisana sa susrete dublova. I… »
Upisao senzacionalnu pobedu, pa šokirao javnost

Upisao senzacionalnu pobedu, pa šokirao javnost

Mondo 04.02.2017
Hrvatski teniser napravio je veliko iznenađenje u prvom meču Dejvis kupa protiv Hrvatske, a zatim otkrio da je na meč došao posle primanja infuzije. Foto: Guliver/Getty images/Warren Little Franko Škugor napravio je veliku senzaciju na startu meča… »
Đoković - Medvedev 3:6, 6:4, 6:1, 1:0 (kraj)

Đoković - Medvedev 3:6, 6:4, 6:1, 1:0 (kraj)

Večernje novosti 04.02.2017
Najbolji srpski teniser u drugom meču dana doneo drugi poen Srbiji. Medvedev na startu četvrtog seta morao da preda, jer nije mogao da izdrži. Srbija je na korak do pobede! Mladi ruski teniser Danil Medvedev je na startu četvrtog seta predao meč… »
Snaga šampiona: Nole: Povreda me malo psihički uzdrmala, ali sam izdržao i preokrenuo rezultat

Snaga šampiona: Nole: Povreda me malo psihički uzdrmala, ali sam izdržao i preokrenuo rezultat

Sportal blic 04.02.2017
Borio se kao lav Novak Đoković protiv mladog, motivisanog, otresitog Danila Medvedeva, borio se i protiv bolova koje je dobio praktično na početku, ali je sve izdržao i naterao Rusa na predaju. Za velikih 2:0 za Srbiju posle prvog dana prvog kola… »
Troicki doneo prvi poen Srbiji

Troicki doneo prvi poen Srbiji

Danas 03.02.2017
Viktor Troicki doneo je vođstvo Srbiji u Dejvis kupu pošto je u dramaričnom meču savladao u pet setova ruskog tenisera Karena Kačanova 6:4, 6:7, 6.3, 1:6, 7:6. Meč 1. kola Dejvis Kupa u Nišu završen je posle četiri i po sata, a teniska… »

Vesti dana »