Povezane vesti
Crnogorski premijer posetio Lovćenac i Novi Sad
Politika 04.02.2017
Novi Sad – Crnogorski premijer Duško Marković, koji je boravio u dvodnevnoj zvaničnoj poseti Srbiji, posetio je Lovćenac i crnogorsku zajednicu u tom vojvođanskom mestu, nakon čega se na radnom ručku na Petrovaradinskoj tvrđavi sastao s novosadskim… »
Marković zadovoljan pravima Crnogoraca u Srbiji
Novi magazin 04.02.2017
Premijer Crne Gore Duško Marković izjavio je danas u Novom Sadu da je zadovoljan načinom na koji crnogorska nacionalna manjina u Srbiji ostvaruje svoja prava. "Raduje me činjenica da se na svim nivoima vlasti posvećeno radi na održavanju postojećih… »
Vučević i Mirović na radnom ručku sa premijerom Crne Gore
Blic 04.02.2017
Gradonačelnik Novog Sada Miloš Vučević danas se, zajedno sa predsednikom Pokrajinske vlade Igorom Mirovićem, na radnom ručku u Novom Sadu sastao sa predsednikom Vlade Crne Gore Duškom Markovićem koji boravi u višednevnoj poseti Srbiji. Vučević je izrazio… »
Vesti dana »
Opraštamo se od miholjskog leta: Pljuskovi sve do utorka, temperatura pada: Ovo je prognoza RHMZ za naredne dane
Blic pre 5 satijoš 1 povezana
Mup: Policija iz vozila u pratnji studenata koji pešače od Novog Pazara do Novog Sada zaplenila biber sprej i teleskopsku palicu
Blic pre 6 satijoš 1 povezana
"Utrčali su u školu i napali učenika": Oglasilo se ministarstvo prosvete povodom incidenta u Medicinskoj školi na Zvezdari
Blic pre 7 satijoš 2 povezane
Jago: ''Kad sam srećan i kad se smejem, mogu velike stvari da uradim!''
Sportske.net pre 3 satajoš 6 povezanih
Rusi reagovali na optužbe Litvanije: Leteli smo iznad Kalinjingradske oblasti, nismo povredili granice drugih država
Kurir pre 3 satajoš 2 povezane



