Povezane vesti

Tramp: Da li je naša zemlja toliko nevina?

Tramp: Da li je naša zemlja toliko nevina?

Glas Amerike 05.02.2017
Američki predsednik Donald Tramp izjavio da to što "poštuje" predsednika Rusije Vladimir Putina, ne znači da će se njih dvojica sigurno dobro slagati. "Rekao bih da je bolje da budemo u dobrim odnosima sa Rusijom nego da ne budemo. I ako nam Rusija… »
Trump: Ako je Putin ubica, ni Amerika nije nevina

Trump: Ako je Putin ubica, ni Amerika nije nevina

Al Jazeera 05.02.2017
I Amerika ima dosta ubica, zar mislite da je tako nevina, zapitao je Trump na novinarsku konstataciju da je Putin ubica. Američki predsednik Donald Trump izjavio je u intervjuu za Fox da poštuje svog ruskog kolegu Vladimira Putina, a na upadicu novinara… »
Tramp: Ako je Putin ubica, ni Amerika nije nevina!

Tramp: Ako je Putin ubica, ni Amerika nije nevina!

Kurir 05.02.2017
Američki predsednik Donald Tramp izjavio je u intervjuu za TV Foks da poštuje Vladimira Putina, a na upadicu novinara da je ruski lider "ubica", odgovorio je da i SAD imaju ubice i da na tom planu nisu nevine. U delovima intervjua, koji su danas… »
Novinar: Putin ubica, Tramp: A mi...?

Novinar: Putin ubica, Tramp: A mi...?

Mondo 05.02.2017
"Ruskog predsednika Vladimira Putina poštujem, a Sjedinjene Države nisu tako nevine kao što to možda izgleda", rekao je predsednik SAD Donald Tramp gostujuću u emisiji "Foks njuza". Foto: youtube/pritcsreen U intervjuu, koji će biti objavljen danas… »
Putina su nazvali ubicom. Tramp je uzvratio: A vi mislite da je Amerika nedužna?!

Putina su nazvali ubicom. Tramp je uzvratio: A vi mislite da je Amerika nedužna?!

Blic 05.02.2017
Američki predednik Donald Tramp još jednom je izrazio poštovanje prema ruskom predsedniku Vladimiru Putinu i pored toga što je "ubica". Govoreći za "Foks njuz", Tramp je odgovarajući na pitanje voditelja Bila O’rajlija poštuje li i dalje ruskog… »
Voditelj: Putin je ubica; Tramp: Mislite da smo mi nevini?

Voditelj: Putin je ubica; Tramp: Mislite da smo mi nevini?

Danas 05.02.2017
Predsednik SAD Donald Tramp izjavio je da poštuje predsednika Rusije Vladimira Putina, ali ne zna da li će moći da sarađuju. “Predsednik Tramp je izjavio da poštuje Putina, ali da to ne znači da će se slagati“, prenosi televizija “Foks… »

Vesti dana »