Povezane vesti

Saša Janković podneo ostavku i započeo kampanju

Saša Janković podneo ostavku i započeo kampanju

Politika 07.02.2017
Miloš Janković biće v. d. zaštitnika građana, a parlament najkasnije za šest meseci od konstatovanja ostavke ranijeg ombudsmana treba da izabere novog. Prošla su 43 dana otkad je Saša Janković jednom subotičkom portalu prvi put javno rekao da… »
Zaštitnik u ostavci, SNS ga optužuje za zloupotrebu funkcije

Zaštitnik u ostavci, SNS ga optužuje za zloupotrebu funkcije

Dnevnik 07.02.2017
Republički ombudsman Saša Janković podneo je danas Skupštini Srbije ostavku na tu funkciju. Kako je saopštio novinarima u Pionirskom parku, koji se nalazi prekoputa zdanja parlamenta, a ispred Predsedništva Srbije, razlog za takvu odluku je to što… »
Janković: Ova vlast zatvara institucije, a okreće se tabloidima

Janković: Ova vlast zatvara institucije, a okreće se tabloidima

Novi magazin 07.02.2017
Dosadašnji zaštitnik građana Saša Janković izjavio je večeras da je ostavku podneo jer su izbori "pred vratima". "Ostavku sam podneo jer su nam izbori pred vratima i krajnje je vreme da počenem da se pripremam kao predsednički kandidat", rekao je… »
Janković najavio kandidaturu, očekuje pobedu na izborima

Janković najavio kandidaturu, očekuje pobedu na izborima

Glas Amerike 07.02.2017
Saša Janković je u utorak i zvanično podneo ostavku na funkciju Zaštitnika građana i najavio da će se kandidovati na predstojećim izborima za predsednika Srbije. Uz poruku da hoće da vrati smisao instituciji predsednika i da će biti garant da će… »
DS formirala izborni štab

DS formirala izborni štab

Beta 07.02.2017
Demokratska stranka (DS) saopštila je da je danas formirala izborni štab koji će zajedno sa saradnicima predsedničkog kandidata Saše Jankovića raditi u izbornoj kampanji, navodi se u saopštenju DS, koja će, kako navodi, u rad štabova uključiti i… »
Saša Janković podneo ostavku, kandiduje se za predsednika

Saša Janković podneo ostavku, kandiduje se za predsednika

N1 Info 07.02.2017
Zaštitnik građana Saša Janković podneo je danas ostavku na tu funkciju. Izvor: N1info Janković je najavio da će kandidovati na predsedničkim izborima u Srbiji jer "hoće da vrati smisao instituciji predsednika" i da bude "garant da će ona biti u… »
Janković: Nisam sličan Vuku, imam svoj put

Janković: Nisam sličan Vuku, imam svoj put

Večernje novosti 07.02.2017
Saša Janković po napuštanju funkcije ombudsmana: Kandidovaću se da bih vratio smisao instituciji predsednika i da bih bio garant da će ona biti u funkciji građana, a ne jednog čoveka. SAŠA Janković danas je podneo ostavku na funkciju zaštitnika… »
Janković podneo ostavku i objavio kandidaturu

Janković podneo ostavku i objavio kandidaturu

Danas 07.02.2017
SNS: Podneo sam ostavku na dužnost Zaštitnika građana i odlučio sam da se kandidujem za predsednika Srbije, da bih toj funkciji vratio smisao i da bio ona bila garant da će sve institucije u našoj zemlji služiti građanima, a ne jednom čoveku. To… »
Janković posle ostavke: Hoću da budem zaštitnik Srbije

Janković posle ostavke: Hoću da budem zaštitnik Srbije

Vesti online 07.02.2017
Podneo sam ostavku na funkciju ombudsmana i odlučio da se kandidujem za predsednika Srbije kako bih kao predsednik bio "zaštitnik Srbije i svih nas", izjavio je danas Saša Janković. Janković je novinarima rekao da će se kandidovati za mesto… »
Saša Janković podneo ostavku

Saša Janković podneo ostavku

Insajder 07.02.2017
Zaštitnik građana Saša Janković podneo je danas ostavku na tu funkciju. Janković je najavio da će se kandidovati na predsedničkim izborima u Srbiji. Drugi petogodišnji mandat Saše Jankovića ističe 4. avgusta, a on je sinoć na prijemu povodom… »
Saša Janković podneo ostavku na funkciju ombudsmana

Saša Janković podneo ostavku na funkciju ombudsmana

Gde investirati 07.02.2017
Dosadašnji zaštitnik građana Saša Janković izjavio je danas da je podneo ostavku na funkciju ombudsmana i da je odlučio da se kandiduje za predsednika Srbije. “Odlučio sam da se kandidujem da bi vratio smisao instituciji predsednika i da bi bio… »
Saša Janković zaštitnik građana podneo ostavku na tu funkciju

Saša Janković zaštitnik građana podneo ostavku na tu funkciju

Nova ekonomija 07.02.2017
Saša Janković zaštitnik građana podneo je danas ostavku na tu funkciju. Janković je najavio da će kandidovati na predsedničkim izborima u Srbiji jer "hoće da vrati smisao instituciji predsednika" i da bude "garant da će ona biti u službi svih… »
Saša Janković podneo ostavku i najavio kandidaturu za predsednika

Saša Janković podneo ostavku i najavio kandidaturu za predsednika

Radio 021 07.02.2017
Dosadašnji zaštitnik građana Saša Janković rekao je da je podneo ostavku na funkciju ombudsmana i da je odlučio da se kandiduje za predsednika Srbije. "Odlučio sam da se kandidujem da bih vratio smisao instituciji predsednika i da bih bio garant da… »
Saša Janković podneo ostavku i najavio kandidaturu

Saša Janković podneo ostavku i najavio kandidaturu

Beta video 07.02.2017
BEOGRAD - Dosadašnji zaštitnik gradjana Saša Janković izjavio je danas da je podneo ostavku na funkciju ombudsmana i da je odlučio da se kandiduje za predsednika Srbije. ``Odlučio sam da se kandidujem da bi vratio smisao instituciji predsednika i da… »
Do sada me podržalo osam stranaka i pokreta

Do sada me podržalo osam stranaka i pokreta

Beta video 07.02.2017
BEOGRAD - Dosadašnji zaštitnik gradjana Saša Janković je dodao da ga je u izboru za predsednika do sada podržalo osam stranka i pokreta i da očekuje pobedu na predsedničkim izborima. Na pitanje da li očekuje podršku i nekih drugih stranaka i… »
Zorana Mihajlović: Izgubili smo zaštitnika građana, a dobili lošeg predsedničkog kandidata

Zorana Mihajlović: Izgubili smo zaštitnika građana, a dobili lošeg predsedničkog kandidata

Kurir 07.02.2017
BEOGRAD - Građani Srbije danas su izgubili zaštitnika građana, koji je 10 godina obavljao ovu funkciju, i dobili jednog lošeg predsedničkog kandidata, saopštila je danas potpredsednica Vlade Srbije i članica Predsedništva SNS Zorane Mihajlović… »
Kurir TV i Foto Janković podneo ostavku, a onda uradio ovo Evo gde je otišao posle Pionirskog parka!

Kurir TV i Foto Janković podneo ostavku, a onda uradio ovo Evo gde je otišao posle Pionirskog parka!

Kurir 07.02.2017
BEOGRAD - Sada već bivši zaštitnik građana Saša Janković danas je u Pionirskom parku, i pred brojnim novinarskim ekipama, podneo ostavku na tu funkciju. On je rekao da je odlučio da se kandiduje za predsednika Srbije kako bi kao predsednik bio… »
Saša Janković: Kandidujem se za predsednika da bih ljudima vratio osmeh!

Saša Janković: Kandidujem se za predsednika da bih ljudima vratio osmeh!

Pravda 07.02.2017
BEOGRAD - Zaštitnik građana Saša Janković podneo je ostavku u Pionirskom parku u Beogradu, nakon nepunih 10 godina obavljanja te funkcije. Janković je potvrdio da će se kandidovati na predsedničkim izborima u Srbiji. Drugi petogodišnji mandat… »
(Kurir TV) Saša Janković podneo ostavku: Kandidujem se za predsednika da bih ljudima vratio osmeh!

(Kurir TV) Saša Janković podneo ostavku: Kandidujem se za predsednika da bih ljudima vratio osmeh!

Kurir 07.02.2017
BEOGRAD - Zaštitnik građana Saša Janković podneo je ostavku u Pionirskom parku u Beogradu, nakon nepunih 10 godina obavljanja te funkcije. Janković je potvrdio da će se kandidovati na predsedničkim izborima u Srbiji. Drugi petogodišnji mandat… »
Saša Janković podneo ostavku

Saša Janković podneo ostavku

Beta 07.02.2017
Dosadašnji zaštitnik gradjana Saša Janković izjavio je danas da je podneo ostavku na funkciju ombudsmana i da je odlučio da se kandiduje za predsednika Srbije. "Odlučio sam da se kandidujem da bi vratio smisao instituciji predsednika i da bi bio… »
Saša Janković podneo ostavku na mesto zaštitnika građana

Saša Janković podneo ostavku na mesto zaštitnika građana

Nedeljnik 07.02.2017
Jankovićeva ostavka se očekivala zbog najavljene kandidature za predsednika Srbije. Zaštitnik građana Saša Janković podneo je ostavku u utorak na pisarnici Skupštine Srbije, institucije koja ga je i izabrala na funkciju ombudsmana u dva mandata. On… »
Janković podnio ostavku na funkciju zaštitnika građana Srbije

Janković podnio ostavku na funkciju zaštitnika građana Srbije

Slobodna Evropa 07.02.2017
Dosadašnji zaštitnik građana Srbije Saša Janković izjavio je danas da je podnio ostavku na funkciju ombudsmana i da je odlučio da se kandidira za predsjednika Srbije. "Odlučio sam da se kandidujem da bi vratio smisao instituciji predsednika i da bi… »
Saša Janković danas podnosi ostavku

Saša Janković danas podnosi ostavku

Sandžak haber 07.02.2017
Zaštitnik građana Saša Janković saopštio je danas da će u toku dana Skupštini Srbije podneti ostavku na tu funkciju.Iz kancelarije zaštitnika građana najavljeno je da će se Janković obratiti novinarima u 13.00 časova u Pionirskom parku… »
"Ja sam svoju misiju završio": Saša Janković zvanično najavio ostavku na mesto Zaštitnika građana

"Ja sam svoju misiju završio": Saša Janković zvanično najavio ostavku na mesto Zaštitnika građana

Blic 07.02.2017
Oko stotinu političara, zvaničnika, predstvanika diplomatskog kora, kao i poznatih ličnosti okupilo se u ponedeljak u Palati Srbije povodom obeležavanja decenija postojanja Zaštinika građana i rada ove institucije, a gde je nosilac te funkcije Saša… »
Ostavka Jankovića: Ja sam završio misiju

Ostavka Jankovića: Ja sam završio misiju

OK radio 07.02.2017
Oko stotinu političara, zvaničnika, predstvanika diplomatskog kora, kao i poznatih ličnosti okupilo se u ponedeljak u Palati Srbije povodom obeležavanja decenija postojanja Zaštinika građana i rada ove institucije, a gde je nosilac te funkcije Saša… »
"Čuvajte Zaštitnika građana, moja misija je završena"

"Čuvajte Zaštitnika građana, moja misija je završena"

Danas 07.02.2017
Iako pozvani, niko od predstavnika Vlade Srbije niti funkcionera SNS i SPS nije došao na obeležavanje desetogodišnjice. Srbija danas ima instituciju a institucije su te koje čuvaju dostojanstvo ljudi, zato čuvajmo Zaštitnika građana - trebaće… »
Janković sa koktela u trku

Janković sa koktela u trku

Večernje novosti 06.02.2017
Demokratska stranka će u utorak na Predsedništvu doneti odluku o početku kampanje za predsedničke izbore, a Saša Janković će zvanično soapštiti da napušta funkciju zaštitnika građana. ČUVAJMO instituciju zaštitnika građana, trebaće nam, a… »

Vesti dana »