Povezane vesti

Belivuk: Imam dokaze da nisam ubio karatistu Moj dolazak i odlazak snimilo je 5 kamera!

Belivuk: Imam dokaze da nisam ubio karatistu Moj dolazak i odlazak snimilo je 5 kamera!

Kurir 08.02.2017
BEOGRAD - Veljko Belivuk (32) zvani Velja Nevolja, uhapšeni navijač Partizana koji se tereti za ubistvo karatiste Vlastimira Miloševića (33), na saslušanju je tvrdio da je „prespavao likvidaciju i da za to ima čvrst alibi“. - Tog jutra sam ustao… »
U kasarni vežbali da ubijaju

U kasarni vežbali da ubijaju

Vesti online 08.02.2017
Na strelištu Specijalne brigade Vojske Srbije, umesto elitnih vojnika gađanje su vežbali Aleksandar Stanković, zvani Sale Mutavi i njegov prijatelj Veljko Belivuk, zvani Velja Nevolja. To se navodi u krivičnoj prijavi koju je Vojni sindikat Srbije… »
Velja Nevolja otkrio zašto je tukao vazurinog bodigarda: Preko ove reči nisam mogao da pređem

Velja Nevolja otkrio zašto je tukao vazurinog bodigarda: Preko ove reči nisam mogao da pređem

Kurir 08.02.2017
BEOGRAD - Vođa navijača Partizana Veljko Belivuk (32) zvani Velja Nevolja, koji je uhapšen zbog sumnje da je 30. januara iz "škorpiona" ubio Vlastimira Miloševića (34), na saslušanju je tvrdio da nema nikakve veze sa zločinom. On je krajem… »
Velja Nevolja vežbao na vojnom strelištu u Pančevu?

Velja Nevolja vežbao na vojnom strelištu u Pančevu?

Politika 08.02.2017
Vojska Srbije tvrdi da vojni sindikat nije dostavio dokaze o zloupotrebama u vezi korišćenja strelišta i opreme. Ko su oficiri protiv kojih je Vojni sindikat Srbije (VSS) podneo krivične prijave optužujući ih da su zloupotrebili službeni položaj i… »

Vesti dana »