Povezane vesti
Američka muzička akademija odaje počast Prinsu i Džordžu Majklu
RTS 09.02.2017
Akademija za diskografsku umetnost i nauku, čija se dodela prestižne nagrade Gremi održava u nedelju, 12. februara, odaće počast preminulim muzičarima Prinsu i Džordžu Majklu kroz nastupe zasad neimenovanih izvođača. Predsednik akademije Nil Portnov… »
Na dodeli Gremija zvezde će pevati u čast Prinsa i Džordža Majkla
Radio 021 09.02.2017
Organizatori ceremonije dodele muzičkih nagrada Gremi saopštili su danas da će na svečanosti u nedelju u Los Anđelesu biti odata počast Prinsu i Džordžu Majklu, muzičarima koji su preminuli prošle godine. Organizatori su naveli da će biti dva nastupa u… »
"Gremi" u znaku Prinsa i Džordža Majkla
Blic 08.02.2017
Organizatori su naveli da će biti dva nastupa u njihovu čast, ne precizirajući ko će od muzičara izvoditi Prinsove i Majklove pesme. Na dodeli nagrade ranije je najavljeno da će nastupiti Adel, Džon Ledžend, Bruno Mars, grupa Metalika, Keri Andervud i… »
Vesti dana »
Kruzer na kojem se pojavio hantavirus pristao na Tenerife, počela evakuacija putnika
Sputnik pre 6 minutajoš 30 povezanih
Direktorka "Batuta": Rizik od prenosa hantavirusa mali, nema opasnosti od pandemije
Euronews pre 15 minutajoš 10 povezanih
Lejkersima se smeši metla! Lebron ponižen na svom terenu, moćna Oklahoma gazi ka finalu Zapada! Topić ponovo dobio šansu! (video)
Kurir pre 1 satjoš 13 povezanih
SAD čekaju odgovor Irana dok sukobi u Ormuskom moreuzu ugrožavaju primirje
Bloomberg Adria pre 1 satjoš 8 povezanih




