Povezane vesti

Nikola, poslušaj najiskreniji savet Darka Miličića!

Nikola, poslušaj najiskreniji savet Darka Miličića!

Sportske.net 10.02.2017
Ako neko najbolje zna kako je to uzleteti visoko u NBA ligi, onda je to Darko Miličić. Nikola Jokić blista u dresu Denvera zbog čega je glavna tema u našim, a i u američkim medijima. Darko Miličić je verovatno najbolja moguća osoba koja može da… »
Najprotraćeniji talenat NBA: Nikola, nemoj kao ja – budi pametan i postani jedan od najboljih svih vremena (foto)

Najprotraćeniji talenat NBA: Nikola, nemoj kao ja – budi pametan i postani jedan od najboljih svih vremena (foto)

Hot sport 10.02.2017
Ovaj čovek je iskusio čari NBA lige, ali u njoj nije pokazao sav svoj talenat. Darko Miličić je 2003. godine izabran kao drugi pik na draftu od strane Detroita i dosta je obećavao. Ali, iako je osvojio NBA prsten, igrači ga ne pamte po igrama, već… »
Miličić savetuje Jokića: Nikola, nemoj da budeš kao ja, možeš da postaneš najbolji srpski košarkaš ikada u NBA

Miličić savetuje Jokića: Nikola, nemoj da budeš kao ja, možeš da postaneš najbolji srpski košarkaš ikada u NBA

Večernje novosti 10.02.2017
On je pametan dečko i može da bude najbolji srpski košarkaš koji je ikada igrao u NBA. Ne želim da mu se desi ono kroz šta sam ja prošao - kaže Darko. Predviđana je velika karijera Darku Miličiću. Nažalost, to se nije obistinilo. Uspeo je da… »
Bratski savet Darka Miličića: Jokiću, pamet u glavu, ne budi kao ja

Bratski savet Darka Miličića: Jokiću, pamet u glavu, ne budi kao ja

Mozzart sport 10.02.2017
„Stalno sam ispravljao krive Drine, Nikola koji se igra košarke ne bi smeo da se ugleda na mene“, rekao je za Informer nekadašnji as. „Nikola Jokić može da bude najbolji srpski igrač u NBA svih vremena, samo ako bude pametan“, glasi poruka… »

Vesti dana »